Fortnite - wyzwania: Zatańcz przed posągiem nietoperza, w bardzo nad-ziemnym basenie i na siedzeniu dla olbrzyma

Wszystkie lokacje.

W ramach jednego z wyzwań dostępnych w pakiecie Taniec Boogiedown, musisz zatańczyć przed posągiem nietoperza, w bardzo nad-ziemnym basenie i na siedzeniu dla olbrzyma. Pamiętaj, żeby przed wyruszeniem w drogę wybrać swój ulubiony taniec z ekwipunku.

Cała trudność zadania polega oczywiście na odnalezieniu wspomnianych lokacji. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje i wskazówki.

Zatańcz przed posągiem nietoperza, w bardzo nad-ziemnym basenie i na siedzeniu dla olbrzyma

Pierwsze miejsce, do którego musisz się udać, to Widmowe Wzgórza. Posąg nietoperza znajduje się na prawo od głównego budynku. Po prostu tam podejdź i zatańcz.

f1
Źródło: YouTube - kaerloe

Następnie wyląduj na powierzchni Latającej Wyspy, którą zobaczysz na niebie. Najłatwiej dostać się tam wprost z busa. Zatańcz niedaleko basenu.

f2
Źródło: YouTube - kaerloe

Siedzenie dla olbrzyma znajduje się na południowy wschód od Srogiego Szczytu i na południe od Szemranych Szyb. Musisz wspiąć się na krzesło i zatańczyć dopiero tam, aby zaliczyć ostatnią część zadania.

f3
Źródło: YouTube - kaerloe

Pamiętaj, że nie musisz odwiedzić wszystkich lokacji w jednym meczu. Należy jednak udać się do wspomnianych miejsc, zachowując odpowiednią, podaną kolejność.

Po wylądowaniu nie zapominaj też o broni. Te lokacje będą teraz bardzo chętnie odwiedzane przez innych użytkowników.

Spis treści: Fortnite: sezon 10 - wyzwania okresowe i tygodniowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami