Dwie części kultowego Star Wars Jedi Knight zmierzają na PS4

Oraz Switch.

Przedstawiciele firmy Lucasfilm poinformowali, że na PS4 oraz Switch zmierzają dwie odsłony kultowej serii Star Wars Jedi Knight - produkcje o podtytułach Jedi Outcast i Jedi Academy.

Pierwsza z wymienionych gier ukaże się na nowych platformach sprzętowych jeszcze w tym miesiącu - 24 września. Druga pojawi się zaś na początku 2020 roku i zaoferuje znany z oryginalnej wersji tryb wieloosobowy.

sw_jediknight_ps4
Nie zabraknie walk mieczami świetlnymi

Przeniesieniem obu projektów na PlayStation 4 i Switch zajmują się deweloperzy z Aspry Media, obiecując między innymi sterowanie dostosowane do kontrolerów konsoli Nintendo. Firma w przeszłości odpowiadała za wersje na komputery Mac.

Wydane pierwotnie w 2002 roku Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast kontynuuje historię znanego z wcześniejszych odsłon cyklu Kyle'a Katarna. Nie brakuje pojedynków na miecze świetlne i opcji walki z użyciem Mocy.

Natomiast Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy ukazało się rok później. Gracze wcielają się tym razem w wykreowaną przez siebie na początku zabawy postać, która jest uczniem Akademii prowadzonej przez samego Luke'a Skywalkera.

Źródło: Star Wars

Następnie: Bijatyka Super Smash Bros. Ultimate nauczy brytyjskich uczniów umiejętności życiowych

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami