Death Stranding także dla mniej doświadczonych graczy - w planach bardzo łatwy poziom trudności

Kilka różnych opcji.

Hideo Kojima ujawnił, że Death Stranding - najnowszy projekt dewelopera - zaoferuje kilka poziomów trudności, w tym jeden przeznaczony dla niedoświadczonych graczy.

Poza standardowymi stopniami, czyli łatwym, normalnym i trudnym, w produkcji pojawi się rzadko spotykany tryb: bardzo łatwy. Japończyk tłumaczy na Twitterze, że opcję dodano dla osób, które są mniej obeznane z grami, a chciałyby poznać przygotowaną historię. Podkreśla, że dzięki funkcji tytuł przeszła osoba, która nie ukończyła ani jednego poziomu w Pac-Manie.

Wpis Kojimy jest odpowiedzią na wiadomość internautki o pseudonimie Ayako - jednej z testerek Death Stranding. Kobieta przekonuje, że najniższy poziom trudności jest dobrym rozwiązaniem dla mniej doświadczonych graczy.

„Jestem początkującą i grałam w trybie bardzo łatwym. Jest idealny dla zachodnich fanów, którzy nie grają. Natomiast stopnie normalny lub trudny są rekomendowane dla miłośników gier akcji” - tłumaczy.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Akcję gry osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - ma za zadanie zjednoczyć państwo, jednak w osiągnięciu celu przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, tylko na PS4. W trakcie rozgrywki gracze zajmą się między innymi wędrowaniem z jednego miasta do drugiego, przemierzając rozległe połacie terenu. Warto zaznaczyć, że w główną postać wciela się aktor Sam Reedus.

Następnie: Valve nie spodziewało się reakcji na komentarz o wyłączności Metro Exodus dla Epic. Firma wyjaśnia słowa

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami