Wiedźmin 3 - piękniejsze Toussaint w trailerze nowej wersji moda HD Reworked Project

Ładniejsze posągi, drogi, ściany i inne.

Autor HD Reworked Project - modyfikacji znacznie poprawiającej grafikę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - opublikował materiał prezentujący nowości z następnej wersji projektu, oznaczonej numerem 11.0.

Odpowiedzialny za mod użytkownik o pseudonimie „Halk Hogan PL” w kolejnej odsłonie skoncentruje się na odświeżeniu Toussaint, a więc lokacji z dodatku Krew i Wino. W planach udoskonalenie szeregu obiektów.

Udostępnione nagranie ujawnia, że autor zamierza poprawić między innymi posągi, drogi, kostkę brukową, ściany budynków oraz symbole czaszki. Do tego ładniejsze tekstury drewna i roślinności.

Modyfikacja rozwijana jest od kilku lat. Ostatnią wersją jest wydana w lipcu bieżącego roku odsłona oznaczona numerem 10.0, którą zainteresowani mogą pobierać za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods.

w3_mod
Nowa wersja moda poprawi jakość wielu tekstur

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Należy jednak pamiętać, że mod podwyższa wymagania sprzętowe Wiedźmina 3. Autor projektu do poprawnego działania zaleca posiadanie karty graficznej z minimum 3 GB pamięci VRAM, choć zalecane jest 4 GB - wystarczy GeForce GTX 970 lub AMD R9 290X.

Następnie: Grafika nowej generacji w prezentacji silnika Square Enix. Pokaz z użyciem GeForce RTX 2080 Ti

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami