Cyberpunk 2077 z darmowymi DLC po premierze i trybem wieloosobowym - twórcy potwierdzają plany

To już oficjalne.

Cyberpunk 2077 otrzyma darmowe DLC oraz tryb wieloosobowy. Studio CD Projekt Red oficjalnie potwierdziło plany uzupełniania gry o nową zawartość po premierze.

„Aż do teraz mówiliśmy jedynie, że tryb multiplayer jest w fazie badań i rozwoju. W miarę jak zbliżamy się do premiery jednoosobowego modułu Cyberpunk 2077 w kwietniu 2020 roku, chcemy potwierdzić, że pracujemy nad trybem sieciowym” - napisało CD Projekt Red, publikując ogłoszenie o pracę i zachęcając zainteresowanych do pomocy w projektowaniu wariantu online.

„Mamy w planach wydać Cyberpunk 2077 w kwietniu, a potem udostępnić kilka DLC (darmowych!), a także pozostałą zawartość kampanii dla jednego gracza. Kiedy zakończymy ten etap, zaprosimy was do wieloosobowej zabawy” - tłumaczą twórcy.

Szczegółów oczywiście nie podano, ale studio nie ma najprawdopodobniej na myśli „dużych” dodatków. Warto przypomnieć, jakie darmowe DLC otrzymali nabywcy Wiedźmina 3. Mowa przykładowo o kilku zestawach uzbrojenia, nowych fryzurach, dwóch misjach czy alternatywnym stroju dla jednej z postaci.

cp1
Darmowe DLC do Wiedźmina 3 - jak nowy strój Yennefer - były miłą niespodzianką

Na informacje o pomyśle projektantów na tryb multiplayer również musimy poczekać.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Następnie: GOG nie chce być jak Epic Games Store - polska platforma o grach na wyłączność

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami