Wiedźmin Geralt w wizji rysownika DC i Marvela

Praca Jima Lee.

Jim Lee, uznany rysownik odpowiedzialny za ilustracje komiksów wydawnictw DC i Marvel, opublikował obrazek przedstawiający Geralta z Rivii.

Czarnobiały szkic prezentujący wiedźmina powstał w trakcie transmisji, podczas której artysta rysował na żywo różne postacie. Widzowie mogli ujrzeć tworzenie grafik między innymi Flasha, Wonder Woman i właśnie Białego Wilka.

geralt_komiks
Praca Jima Lee

Geralt w wizji Jima Lee odziany jest w ciemną zbroję, a na plecach nosi charakterystyczne miecze - srebrny i stalowy. W prawej ręce trzyma zaś trofeum w formie głowy zabitego potwora. Nie brakuje też zarostu i blizn na twarzy bohatera.

Do tej pory wydano kilka historii obrazkowych o przygodach wiedźmina. W latach 1993-1995 pojawiło się sześć zeszytów ze scenariuszem Macieja Parowskiego i ilustracjami Bogusława Polcha. Od 2013 roku ukazują się zaś opowieści od Dark Horse, oparte na grach CD Projektu.

Jim Lee jest rysownikiem pracującym na zlecenie zarówno DC, jak i Marvela. W swoim dorobku ma komiksy przedstawiające losy między innymi Supermana, Batmana, Fantastycznej Czwórki, X-Menów oraz Punishera.

Źródło: Reddit

Następnie: Ponad 100 gier Ubisoftu za darmo przez miesiąc. Rusza Uplay Plus z okresem testowym

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami