World of Warcraft Classic - gracz osiągnął maksymalny 60. poziom trzy dni po premierze

Prześcignął nawet gildie.

Jokerd - 22-letni gracz z Malty - to pierwsza osoba na świecie, która osiągnęła 60. poziom postaci w klasycznej wersji World of Warcraft, pokonując tym samym największe gildie.

Rekordowy wyczyn zajął Jokerdowi 3 dni i 7 godzin. Całą akcję można było obejrzeć na Twitchu - na streamie w szczytowym momencie znajdowało się aż 350 tysięcy widzów. Nie zabrakło świętowania - 18:20 w poniższym materiale.

W zawodach o jak najszybsze osiągnięcie maksymalnego poziomu brała też udział najpopularniejsza gildia w World of Warcraft, Method. Jokerdowi udało się jednak wyprzedzić grupę.

Od 58. poziomu gracz zaczął używać techniki zwanej layeringiem, która polega na dołączaniu i opuszczaniu grup, by pominąć czas odradzania się przeciwników. Metoda pozwoliła zaoszczędzić 1-1,5 godziny.

Jokerd zdementował na Twitterze pogłoski, jakoby miał dzielić konto z innymi osobami, które pomagały zwiększać poziom, gdy spał. Stwierdził też, że każdego dnia kładł się na 6-8 godzin.

Serwery Classic oferują graczom możliwość ponownego poznania wersji kultowego MMO, która była dostępna wiele lat temu - jeszcze przed premierą pierwszego rozszerzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami