Wiedźmin 3 - dubbing: kto podkłada głosy

Obsada polskiej wersji językowej.

Wiedźmin 3 został wydany w pełnej polskiej wersji językowej. W nagraniach wzięło udział wielu utalentowanych aktorów, nagrywając setki godzin linii dialogowych.

W główną postać, Geralta z Rivii, wcielił się Jacek Rozenek, znany z użyczania swojego głosu w wielu grach. Towarzyszyły mu między innymi Beata Jewiarz, Anna Cieślak i Agnieszka Kunikowska, dubbingujące odpowiednio postacie Yennefer, Ciri i Triss Merigold.

Poniżej pełna obsada polskiej wersji językowej gry:

  • Jacek Rozenek - Geralt z Rivii
  • Beata Jewiarz - Yennefer z Vengerbergu
  • Anna Cieślak - Cirilla Fiona Ellen Riannon / Ciri
  • Agnieszka Kunikowska - Triss Merigold
  • Zofia Zborowska - Keira Metz
  • Tomasz Dedek - Krwawy Baron
  • Lesław Żurek - Lambert
  • Andrzej Blumenfeld - Sigismund Dijkstra
  • Jacek Kopczyński - Jaskier
  • Paweł Szczesny - Zoltan Chivay
  • Julia Kołakowska-Bytner - Cerys an Craite
  • Grzegorz Kwiecień - Hjalmar an Craite
  • Szymon Kuśmider - Avallac'h
  • Piotr Warszawski - Eskel
  • Stefan Knothe - Crach an Craite
  • Marek Frąckowiak - Myszowór
  • Miłogost Reczek - Vesemir oraz Talar
  • Anna Terpiłowska - Priscilla
  • Piotr Grabowski - Emhyr var Emreis
  • Krzysztof Banaszyk - Vernon Roche
  • Waldemar Barwiński - Radowid V Srogi
  • Adam Bauman - Hammond
  • Piotr Bąk - Fergus Graen
  • Przemysław Bluszcz - Tauler oraz Rudolf de Jonkheer
  • Dariusz Błażejewski - Henryk Latrec
  • Tomasz Borkowski - Nataniel Pastodi
  • Wojciech Chorąży - Harmon aep Groenekan
  • Andrzej Chudy - Rostan Muggs
  • Paweł Ciołkosz - Kapitan Liglad
  • Franciszek Dziduch - Jedno z dzieci
  • Piotr Furman - Dudu
  • Elżbieta Futera-Jędrzejewska - Filippa Eilhart
  • Elżbieta Gaertner - Starsza chłopka z Podgajów
  • Agata Gawrońska-Bauman - Margarita Laux-Antille
  • Janusz German - Caranthir
  • Przemysław Glapiński - Mysław oraz Niepełka
  • Andrzej Hausner - Hubio
  • Ewa Jakubowicz - Sukkub
  • Jakub Jankiewicz - Syn sąsiada Hanny
  • Robert Jarociński - Bastien
  • Jacek Jarzyna - Jorund z Arinbjorn
  • Karolina Kalina-Bulcewicz - Tamara Stenger
  • Barbara Kałużna - Ves
  • Jakub Kamieński - Krawiec Durden
  • Elżbieta Kijowska-Rozen - Markiza Serenity
  • Mikołaj Klimek - Ginter de Lavirac
  • Michał Konarski - Joachim van Gratz
  • Zbigniew Konopka - Lugos Szalony
  • Katarzyna Kozak - Ingrid Vegelbud
  • Jacek Król - Imlerith i kaznodzieja
  • Adam Krylik - Tulle
  • Magdalena Krylik-Gruziel - Burdelmama
  • Maciej Kujawski - Lesław
  • Kamil Kula - Jan Geermer
  • Jan Kulczycki - Donar an Hidar
  • Cezary Kwieciński - Tasak
  • Jacek Lenartowicz - Franciszek Bedlam/Król Żebraków
  • Sara Lewandowska - Sara
  • Bernard Lewandowski - Janek
  • Dominika Łakomska - Tamira
  • Weronika Łukaszewska - Anabelle
  • Wojciech Machnicki - Arnvald
  • Maciej Maciejewski - Cyprian Wiley/Skurwiel Junior
  • Tomasz Marzecki - Eirik
  • Julian Mere - Bilzen oraz troll Rogg
  • Jacek Mikołajczak - Eredin Bréacc Glas
  • Cezary Morawski - Druid Gremista
  • Mieczysław Morański - Gwary
  • Cezary Nowak - Ge'els
  • Dariusz Odija - Gaunter o'Dim/Pan Lusterko
  • Albert Osik - Jan Verdun oraz Odrin
  • Joanna Pach-Żbikowska - Glenna
  • Grzegorz Pawlak - Udalryk
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - Elihal
  • Krzysztof Pluskota - Hattori oraz Gundar
  • Włodzimierz Press - Guślarz
  • Jan Prochyra - Strzegomir
  • Marek Robaczewski - Holofernes Meiersdorf
  • Małgorzata Sadowska - Maria Luiza La Valette oraz Jona
  • Otar Saralidze - Hajblorn
  • Ewa Serwa-Galia - Anna Stenger
  • Piotr Siejka - Organizator walk
  • Katarzyna Skolimowska - Tekla
  • Jagoda Skrętowska - Mała Ciri
  • Anna Sztejner-Pierczyńska - Marabella
  • Adam Szyszkowski - Sierżant
  • Dariusz Toczek - Graden oraz Aleksander
  • Robert Tondera - Morvran Voorhis
  • Julia Trembecka - Salma
  • Brygida Turowska - Vespulaoraz Fringilla Vigo
  • Klementyna Umer - Condwiramurs „Corine” Tilly oraz Sligthora
  • Bartosz Wesołowski - Ojciec Annabelle
  • Monika Węgiel-Jarocińska - Siostra Hanny
  • Jakub Wieczorek - Flitjof
  • Maciej Więckowski - Lugos Siny
  • Karol Wróblewski - Dune Vilderbert
  • Aleksander Wysocki - Troll
  • Krzysztof Zakrzewski - Ciesław
  • Mirosław Zbrojewicz - Letho z Gulety
  • Leszek Zduń - Pan Claytop
  • Maksymilian Bogumił - Gwary
  • Krzysztof Cybiński - Zbrojmistrz w Novigradzie oraz Strażnik Vegelbudów
  • Ewa Prus - Żona ubogiego rybaka
  • Julia Siechowicz - Dziewczynki
  • Mikołaj Szwed - Pijak

Następnie: Wiedźmin 3 - kiedy zacząć dodatki

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wiedźmin 3 - które umiejętności wybrać

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami