Pokémon Go - ewolucje Clamperl: Huntail i Gorebyss

Najważniejsze informacje.

Na tej stronie omawiamy sympatycznego Pokemona o nazwie Clamperl. Dowiesz się tutaj, w jaki sposób w Pokemon Go działa ewolucja tego stworka w Huntaila i Gorebyssa.

Stworzenie trafiło do gry w lutym 2019 roku, w ramach zadania special Limited Research. Od samego początku była możliwa ewolucja w dwa różne stworki, ale ostateczny wynik to kwestia losowa.

Jak ewoluować Clamperl w Huntaila i Gorebyssa w Pokémon Go

Clamperl może ewoluować w Huntaila i Gorebyssa, ale nie masz wpływu na wynik - ten jest losowy.

Jak podejść do tej kwestii najpraktyczniej? Oczywiście pierwsza ewolucja nie ma znaczenia - otrzymasz Pokemona, którego jeszcze nie masz w Pokedeksie. Przy drugiej próbie może ci się poszczęścić, dzięki czemu „wylosujesz” drugi wariant.

pokemon_go_clamperl_evolutions

Jeśli trafił ci się duplikat, pamiętaj o opcji zamiany (Trade). Znajdź kogoś, kto również ma dwie te same ewolucje Clamperl i wymieńcie się.

W przypadku gdy nie zdobyłeś Clamperl w zadaniu typu special Limited Research, cukierki (Candy) tego Pokemona będą trudne do uzyskania. Stworek pojawia się w dziczy, ale dość rzadko.

Dobrym pomysłem jest ustawienie Clamperl jako swojego kompana (Buddy).

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Pokémon Go - Pokémony Shadow: czym są, lista, oczyszczanie (Purify)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami