Dubbing z Half-Life w "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" i innych kultowych filmach

"Terminator", "Powrót do Przyszłości", "Lśnienie", "Czarnobyl".

TheMostUpset to twórca, który na platformie YouTube publikuje znane sceny z kultowych filmów z podłożonymi dźwiękami pochodzącymi z Half-Life.

Autor całkowicie rezygnuje z oryginalnej ścieżki, zastępując nie tylko efekty dźwiękowe, ale również tworząc ciekawy dubbing. Przeróbce poddał już między innymi „Powrót do przyszłości”, „Terminatora”, „Scarface”, „Lśnienie”, serial „Czarnobyl”, a nawet „Jak rozpętałem drugą wojnę światową” i scenę, w której Dolas podaje zmyślone nazwisko.

Nie zabrakło znanych fanom serii dźwięków kroków, naciskania przycisku czy wystrzału z broni, co doskonale wykorzystuje fragment z Terminatorem.

Cykl Half-Life to dzieło Valve, właścicieli Steama. Fabuła opowiada o Gordonie Freemanie, który pracuje w ośrodku badawczym Black Mesa. W wyniku wybuchu w laboratorium, do świata przedostają się groźne istoty z innego wymiaru.

Serię uznaje się powszechnie ze jedne z najlepszych FPS-ów w historii, które wyznaczyły kierunek w projektowaniu nowoczesnych strzelanek.

Następnie: World of Warcraft Classic - gracz osiągnął maksymalny 60. poziom trzy dni po premierze

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami