Control - znajdźki i sekrety: ukryte lokacje, pomieszczenia i pokoje

Jak dostać się do sekretnych pomieszczeń.

Poniżej przedstawiamy listę osiemnastu ukrytych pomieszczeń, do których musisz dotrzeć, aby zdobyć nagrodę.

Każdorazowo odrywając sekretny pokój, otrzymasz 1 punkt zdolności, a także materiały i modyfikacje, które znajdziesz w pojemnikach.

Do odkrycia wszystkich ukrytych pomieszczeń wymagana jest znajomość mocy lewitacji, dzięki której możesz dostać się do miejsc, do których nie można dostać się pieszo.

Sektor kierowniczy (1-3/18)

225
 • Sprawy kierownicze w Sektorze kierowniczym. Obok kryjówki, na górze znajduje się ukryte pomieszczenie. Spójrz w górę i użyj mocy lewitacji, by się wybić. Po drodze odbij się od zawieszonego w powietrzu człowieka, by dolecieć do wysoko położonego miejsca.
226
227
 • Sektor kierowniczy, niedaleko punktu kontrolnego: Pokój poczty. Udaj się na najwyższe piętro (schody znajdują się niedaleko). W rogu znajdują się dwa wejścia do dwóch pokoi. Na prawo (prawa strzałka) wejdziesz do słabo oświetlonego pomieszczenia. Wzbij się w powietrze i wyląduj na jednym z obiektów.
228
 • Obok opisywanego powyżej miejsca (lewa strzałka) znajduje się pokój, w którym na końcu, wśród biurek, odkryjesz ukryte pomieszczenie.

Sektor techniczny (4-8/18)

229
 • Sektor techniczny, naprzeciwko biura dozorcy znajduje się kuchnia pracownicza. Wewnątrz, w suficie, odnajdziesz tunel. Wskocz do niego, a w ten sposób przeniesiesz się do ukrytego pomieszczenia.
230
 • Sektor techniczny, kanały za Biurem dozorcy. Do tego miejsca będziesz miał dostęp, dopiero podczas przechodzenia misji: Fińskie tango. Kiedy dotrzesz do końca kanałów i przepaści z kamiennymi mostami, zamiast lecieć w lewo, pofruń w prawo, a tam odnajdziesz ukryte pomieszczenie.
231
 • Sektor techniczny, zacznij w punkcie kontrolnym: Górny poziom elektrowni WSN. Dotrzyj na najwyższy punkt wieży.
232
 • Sektor techniczny, za punktem kontrolnym: Wejściem do kamieniołomu. Idź południowym korytarzem, aż dotrzesz do zabarykadowanego przejścia. Rzuć wózkiem widłowym w kamienną ścianę, żeby ją rozbić. Następnie zeskocz na sam dół, gdzie znajduje się ukryta lokacja.
233
 • Sektor techniczny, za punktem kontrolnym: Wejście do kamieniołomu. Od razu gdy przekroczysz wejście do kamieniołomu, spójrz w górę, po lewej stronie znajduje się kamienny tunel. Dotrzyj do niego za pomocą lewitacji. Na jego końcu przejdź przez drzwi, a następnie poleć do góry. Przechodząc przez korytarze wentylacyjne, dotrzesz do ukrytego pomieszczenia i wejścia do Komory pieca.

Sektor badawczy (9-13/18)

234
 • Sektor badawczy, niedaleko punktu kontrolnego: Centrum badań. W bocznej ścianie znajduje się ukryte pomieszczenie.
235
 • Sektor badawczy, Centrum badań. Nad wejściem do Parapsychologii znajduje się taras, a za nim laboratoria. Przejdź do kolejnego pomieszczenia, by odkryć ukryty pokój.
236
237
 • Sektor badawczy, Centrum badań. Szukanie ukrytego pomieszczenia zacznij przed wejściem do biura doktora Darlinga. Dostań się na wyżej położone balkony, aż dotrzesz do tarasu, gdzie znajduje się wejście do laboratorium 79. Zejdź po schodach, by odkryć sekretny pokój.
238
239
 • Sektor badawczy, Otchłań. Aby przedostać się do Otchłani, zejdź na najniższy poziom Centrum badań. Odnajdź szyb w rogu sali i zeskocz w dół. Przejdź do pomieszczeń, w których panuje pleśń. Odnajdź toalety. W suficie znajduje się dziura. W odnalezieniu tego pomieszczenia pomoże ci ukończenie zadania pobocznego: Stary rozrost.
240
 • Sektor badawczy, Aktywna strefa progowa (pomieszczenie z pleśnią; jak się tam dostać opisaliśmy powyżej). Obok punktu kontrolnego: Aktywna strefa progowa, znajduje się kamienna ściana. Możesz wspiąć się za pomocą lewitacji po kamiennych blokach, by dotrzeć do ukrytego pomieszczenia.

Sektor zamknięty (14-18/18)

241
 • Sektor zamknięty, Logistyka. Nad punktem kontrolnym: Logistyka znajduje się dziura w suficie, a dalej ukryte pomieszczenie.
242
243
 • Sektor zamknięty, czwarte piętro Panoptikonu, brama 716, Pokręcone przejście. Udaj się na sam koniec tunelu, podążaj ku jasnemu światłu.
244
 • Sektor zamknięty, piąte piętro Panoptikonu. Na lewo od pokoju z łabędziem znajduje się pomieszczenie oznaczone „section 02”, a jeszcze bardziej na lewo odnajdziesz ukryty korytarz.
251
 • Zapora ogniowa w Sektorze zamkniętym. Przechodząc przez kamienny most nad przepaścią, spójrz na prawo od wejścia do Ochrony. Odnajdziesz wejście do ukrytego pomieszczenia.
245
 • Sektor zamknięty, południowy Korytarz tranzytowy. Nad kolejką znajduje się pomieszczenie w ścianie - to ukryty pokój.

Następnie: Control - zagadka w Szczęście i prawdopodobieństwo: lampki, roślina, słoń, kot, ryba i ruletka

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - znajdźki i sekrety: wszystkie stroje i ubrania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami