Control - Starzy znajomi

Wykonujemy zadanie poboczne dla Arisha.

Te zadanie dodatkowe w Control zleci ci Arish, którego spotkasz w Centralnym kierownictwie w Sektorze kierowniczym. Znajdziesz go przed Salą Zarządu po wykonaniu misji Na straży brata.

159

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Arish poprosi cię, abyś odnalazł jego sześciu kolegów, którzy najpewniej zostali opanowani przez Syk, i przyniósł mu pamiątki po nich, czyli woreczki, którzy nosili przy sobie. Wszyscy przeciwnicy, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, znajdują się w Sektorze technicznym.

160
  • Pokonaj Chio, którego opętał Syk - Chio odnajdziesz w Wentylacji (A), między punktem kontrolnym o tej samej nazwie a Biurem dozorcy.
161
  • Pokonaj Heptonstalla w Pompach chłodzenia WSN (B) - ten przeciwnik często znika, a gdy się pojawi atakuje z dużą siłą. Możesz go w łatwy sposób wykryć: rzuć w smugę jakimś przedmiotem.
  • Pokonaj Remusa w Konwerterach energii WSN (C) - odnajdziesz go przy konwerterze. Ma bardzo silną osłonę, która zniwelujesz, rzucając w niego jakimś przedmiotem. Trudno go trafić, bo stosuje uniki. Poczekaj, aż zaatakuje cię z powietrza i przez chwilę będzie nieruchomo leżał na ziemi. To okazja do rzucenia w niego jakimś obiektem.
  • Pokonaj Guya w Komorze Atlasa (D) - szybko odnawia osłonę, ale rzucając w niego przedmiotami dosyć szybko sobie z nim poradzisz.
162
  • Pokonaj Hazzarda w Przetwarzaniu czarnokamienia (E) - Hazzarda znajduje się niedaleko Komory Atlasa (D). Pomogą ci w jego pokonaniu ludzie Arisha.
163
  • Pokonaj Thomsona w Kamieniołomie czarnokamienia (F) - tego przeciwnika odnajdziesz niedaleko punktu kontrolnego: Wejście do kamieniołomu.

Gdy pokonasz wszystkich wrogów, wróć do Arisha, który stacjonuje w Centralnym kierownictwie. Podziękuje ci za woreczki i misja zakończy się. Otrzymasz 4 punkty zdolności.

Następnie: Control - Własne odbicie

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - Co za syf: Jeszcze więcej pleśni

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami