Control - Stary rozrost

Wykonujemy pierwszą misję dla doktor Underhill.

Tego zadania dodatkowego możesz podjąć się w Control dopiero, gdy wykonasz misję Pan Tommasi. Emily Pope poprosi cię, abyś odnalazł doktor Underhill poniżej Centrum badawczego.

189

Underhill znajduje się na najniższym poziomie Sektora badawczego. Przenieś się Centrum badań. Zejdź na sam dół. Naprzeciwko stołówki znajduje się szyb (1). Zeskocz na dół, używając lewitacji, po to by nie odnieść obrażeń od upadku. Przejdź do kolejnego pomieszczenia, gdzie odnajdziesz doktor Underhill (2).

190

Poprosi cię o pomoc w odnalezieniu 5 próbek pleśni, które znajdują się w lokacji naprzeciwko biuro Underhill (3). W tym miejscu aż roi się od nosicieli pleśni, którzy są wymagającymi przeciwnikami. Najpierw udaj się do punktu kontrolnego. Dotrzesz do niego, wchodząc po schodach.

191
  • Typ A - odnajdziesz go niedaleko punktu kontrolnego, idź śladami zwłok.
192
  • Typ B - odnajdziesz tę próbkę w pomieszczeniu z toaletami, które znajduje się naprzeciwko schodów.
193
  • Typ C - przejdź przez pomieszczenie z toaletami. W kolejnym - bocznym - pomieszczeniu odnajdziesz - wśród telewizorów - pleśń.
194
  • Typ D - odnajdziesz go pod schodami
195
  • Typ E - rośnie obok otchłani (głębokiej dziury), w pomieszczeniu pomiędzy schodami a wejściem do lokacji.

Po odnalezieniu wszystkich 5 próbek wróć do doktor Underhill i porozmawiaj z nią. Poprosi cię o kolejną przysługę.

197

Wróć do lokacji z pleśniami. Wskocz do dziury - otchłani (4). Przejdź krętymi korytarzami do kolejnej dziury, pokonując po drodze nosicieli pleśni. Wskakując na najniższy poziom, dotrzesz do areny walki z bossem - Pleśń-1.

196

Rzucaj przedmiotami w macki przeciwnika, gdyż to przyniesie najlepsze efekty. Skup się na środkowej odnodze. Pozostawaj cały czas w ruchu i staraj się jak najdłużej lewitować, gdyż boss rozsiewa trujące grzyby, które unoszą się nad ziemią. Za kamieniami pozostawaj tylko przez chwilę, do momentu naładowania paska energii. Zasięg ataków rywala jest bardzo duży i dosyć szybko dopadnie cię, nawet jeśli schowasz się za osłoną.

Gdy pokonasz bossa, przejdź do pomieszczenia obok. Znajdziesz tam punkt kontrolny. Przenieś się do Aktywnej Strefy Progowej i udaj się do Underhiil. Gdy zakończy się konwersja, misja dobiegnie końca, a ty otrzymasz 4 punkty zdolności.

Automatycznie po zakończeniu opisywanego zadania, rozpocznie się kolejne - Usunięcie pleśni.

Następnie: Control - Usunięcie pleśni

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - Pan Tommasi

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami