Control - Pan Tommasi

Ostateczne starcie z Tommasim.

Po ukończeniu misji głównej: Fińskie Tango porozmawiaj z Emily Pope w Sali Zarządu. Zleci ci zadanie polegające na wyeliminowaniu Tommasiego.

172

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się do punktu kontrolnego: Korytarz tranzytowy (A) w Sektorze zamkniętym. Przejdź do Obrotnicy (B), a następnie - za pomocą lewitacji - przemieść się na wyższą kondygnację, do pomieszczenia: WAŚ Sterling (C). Tam będzie czekał na ciebie boss.

174
  • Na początku skup się na zniwelowaniu osłony bossa. Rzuć w niego przedmiotem, aby tego dokonać. Nie jest to łatwe, bo rywal wykonuje uniki w powietrzu.
  • Gdy osłona zniknie, zacznij strzelać do niego z serwobroni, aby uszczuplić jego pasek życia. W czasie gdy przeładowujesz broń, rzucaj przedmiotami w bossa.
  • Boss regeneruje swoją osłonę, więc najpewniej po chwili będziesz musiał ponownie ją zniwelować, korzystając z wystrzelenia, chyba że zasypiesz go atakami. Wówczas nie będzie miał okazji do odnowienia osłony.
  • Chowaj się za osłonami, że uniknąć ataków rywala.
  • Gdy pasek zdrowia bossa zmniejszy się o połowę, rywal przywoła do pomocy swoich popleczników. Postaraj się ich zlikwidować w pierwszej kolejności. Zabijając ich, zdobędziesz kryształy lecznice.
173

Po wygranym pojedynku wróć do Emily Pope i porozmawiaj z nią. Zadanie zakończy się. Otrzymasz 3 punkty zdolności.

Następnie: Control - Stary rozrost

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - Co za syf: Zrób sobie przerwę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami