Zapachy ze Skyrima, dzięki specjalnym świecom za ponad 1200 zł

Aromaty jaskiń, lochów i nie tylko.

Chandora Candles przygotowało nietypowy produkt dla miłośników The Elder Scrolls 5: Skyrim - zestaw dwunastu świec zapachowych, które wytwarzają aromaty inspirowane produkcją Bethesdy.

Każdy przedmiot z pakietu generuje woń charakterystyczną dla innej lokacji z gry. Zainteresowani mogą więc „poczuć” między innymi jaskinie, lochy, Wschodnią Marchię, nordyckie Haafingar, północne Hjaalmarch oraz Pogranicze.

skyrim_aromaty
Zapalając świecę, można poczuć się jak w jaskini

Zestaw wszystkich dwunastu można kupić za 702 zł, przy czym koszty dostawy do Polski wynoszą 512,89 zł - w sumie wydać trzeba 1215 zł. Standardowo cena jest wyższa, ale obecnie trwa promocja, w ramach której gadżet objęto rabatem w wysokości 15 procent.

Warto jednak zaznaczyć, że jest również możliwość nabycia pojedynczych zapachów. Każdy kosztuje po 70,25 zł - w takim przypadku za realizację zamówienia trzeba jednak zapłacić znacznie mniej: 106,61 zł.

Zobacz: Skyrim - Poradnik, Solucja

„Dzięki unikalnym zapachom lokacji ze Skyrima, w tym lochów, jaskiń i większości wnętrz, można wsiąknąć w grę na niespotykanym dotąd poziomie. Wystarczy zapalić odpowiednią dla odwiedzanej planszy świecę, by się przenieść do danego miejsca” - napisano w opisie.

To jednak nie wszystko, ponieważ Chandora Candles ma w swojej ofercie także aromaty, które „pochodzą” z innych produkcji. Dostępne są na przykład wonie inspirowane Horizon: Zero Dawn oraz Stardew Valley.

Źródło: DualShockers, Etsy

Następnie: Need for Speed Heat - mnóstwo rozgrywki w dwugodzinnym filmie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami