Need for Speed Heat - mnóstwo rozgrywki w dwugodzinnym filmie

Wyścigi i eksploracja miasta.

Internauta Crowned opublikował dwugodzinny film prezentujący rozgrywkę z Need for Speed Heat, czyli tegorocznej odsłony cyklu.

Nagranie składa się z różnych materiałów zarejestrowanych na tegorocznych targach Gamescom. Wideo skupia się jednak nie tylko na wyścigach (toczonych w dzień i w nocy) - w wielu przypadkach kierujący wozem gracz zboczył z wyznaczonej trasy.

Nie zabrakło więc eksploracji położonych wokół miejsca zawodów ulic Palm City - inspirowanego Miami miasta, w którym osadzono akcję gry. W filmie wielokrotnie jechano przez lasy i pola oraz wykorzystywano rozlokowane w metropolii skocznie i rampy.

W nocnej części rozgrywki skupiono się zaś na ucieczkach przed policją. Stróże prawa potrafią ingerować w wyścig i próbować złapać gracza agresywnymi metodami. Intensywność pościgu zależy od stopnia Obławy.

nfs_heat_policja
Istotnym elementem gry są ucieczki przed policją

Zobacz: Need for Speed Heat - premiera i najważniejsze informacje

Jest również spojrzenie na efekty pogodowe. Warunki atmosferyczne mogą - jak obiecują twórcy - zmieniać się dynamicznie podczas zabawy: w materiale są sekwencje podczas których zmagania odbywają się w deszczu.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Gameplay z Cyberpunk 2077 nagrano na PC z kartą GeForce RTX 2080 Ti i ray tracingiem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami