Bonaire to nazwa kodowa Red Dead Redemption 2 na PC - nieoficjalne informacje

Premiera na przełomie 2019 i 2020 roku.

Ujawniony niedawno przez australijską agencję zajmującą się klasyfikacją wiekową gier projekt Bonaire to Red Dead Redemption 2 na PC - wynika z nieoficjalnych informacji.

Internauta o pseudonimie Tez2 na Twitterze stwierdził, że tajemnicza produkcja jest nazwą kodową komputerowego wydania westernu od Rockstar. Warto zaznaczyć, że organizacja z Australii nie przyznała grze żadnej kategorii, więc tytuł nie może ukazać się na terenie kraju.

Użytkownik nie wie, dlaczego odmówiono klasyfikacji projektu, ale podejrzewa, że powodem jest dodatkowy element nieobecny w wersjach konsolowych. Przypomniał, że w 2015 roku Australijczycy mieli obiekcje wobec wprowadzonego do GTA 5 edytora filmów - nie wyklucza, że podobny może trafić do Red Dead Redemption 2 na PC.

Zapytany przez innego internautę o prawdopodobną datę premiery, Tez2 odparł, że produkcja powinna ukazać się na komputerach osobistych w tegorocznym okresie świątecznym lub na początku 2020 roku. Zaznaczył jednak, że plany mogą jeszcze ulec zmianie.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że użytkownik zajmuje się wyszukiwaniem informacji i ciekawostek związanych z grami Rockstara - przykładowo w lipcu odkrył, że GTA 5 miało otrzymać dodatek z Trevorem i zombie.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest obecnie tylko na PS4 i Xbox One. Co jakiś czas pojawiają się nieoficjalne informacje, sugerujące, że tytuł ostatecznie ukaże się na PC, czego jednak nadal nie potwierdzono.

Następnie: Homeworld 3 ujawniony - uznana seria kosmicznych strategii powraca

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami