Mrok i strach w zwiastunie Blair Witch - dziś premiera polskiego horroru

Niepokojąca przygoda.

Polskie studio Bloober Team opublikowało zwiastun przypominający o dzisiejszej premierze swojego najnowszego projektu - horroru Blair Witch.

W trailerze nie brakuje mrocznych i przerażających scen. Główny bohater zmaga się nie tylko z nasyłanymi przez tytułową wiedźmę demonami i innymi zjawiskami nadprzyrodzonymi, ale również nietypowymi wizjami.

Blair Witch to produkcja inspirowana filmem o tej samej nazwie. Wcielamy się w członka ekipy poszukiwawczej, która próbuje odnaleźć zagubionego chłopca w mrocznym lesie Black Hills Forest. Postać używa latarki i krótkofalówki, którą komunikuje się z grupą.

Ciekawym elementem gry jest towarzyszący pies o imieniu Bullet. Zwierzęcemu partnerowi możemy nakazać przeszukanie najbliższego otoczenia, pozostanie w miejscu lub podążanie za naszym podopiecznym.

blair_witch_horror
Będzie mrocznie

Blair Witch ukaże się dzisiaj na PC oraz Xbox One. Warto zaznaczyć, że gra dostępna będzie także za pośrednictwem usługi abonamentowej Xbox Game Pass - zarówno na komputerach osobistych, jak i konsoli Microsoftu.

Następnie: Cyberpunk 2077 - nowy gameplay. Kreator postaci, walka, skradanie i Johnny Silverhand

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami