Man of Medan - Trapped: pułapka, blokada drzwi, odwracanie uwagi

Bohaterowie uciekają z pomieszczenia.

Po dotarciu na pokład okrętu w scenie o nazwie Abandoned Ship porywacze zamkną bohaterów w jednym z pomieszczeń, gdzie postacie zaczną ze sobą rozmawiać. Jako Conrad będziesz mógł wykazać się pewnością siebie (Confident) lub wykazać zakłopotanie (Puzzled) - obydwie odpowiedzi polepszą relacje z Fliss.

043

Później będziesz mógł jeszcze wyrazić zainteresowanie (Courious), co jeszcze polepszy relacje z Fliss. Po objęciu kontroli nad Conradem możesz udać się w lewo, gdzie znajdziesz okulary, list (sekret) oraz przyjrzeć się tabliczce pod obrazem. Podsłuchaj też rozmowę porywaczy za drzwiami, a następnie przestaw szafkę (1) z prawej.

044

Okaże się, że znajduje się za nią szyb wentylacyjny. Poczekaj chwilę, aż Alex spróbuje pozbyć się kratki, po czym zaoferuj swoją pomoc. Po chwili będziesz musiał zdecydować czy zabarykadujesz (Barricade - 2) drzwi czy też zdecydujesz się odwrócić uwagę (Distract - 3) porywaczy.

045

Jeśli wybrałeś pierwszy wariant, to Conrad z Fliss podsuną stół. Po chwili będziesz musiał ponownie dokonać decyzji - czy będziesz pchał go dalej (Push - 4) czy też ukryjesz się (Hide - 5). W pierwszym przypadku umożliwisz wspólną ucieczkę z Fliss i polepszysz relacje z nią. W drugim dziewczyna zostanie złapana przez porywaczy, a relacje z nią ulegną pogorszeniu.

046

Jeżeli zdecydowałeś się odwrócić uwagę rywali, to Conrad zacznie walić w drzwi i krzyczeć. Po chwili będziesz musiał dokonać kolejnego wyboru. Chodzi o zasłonięcie przejścia (Replace - 6) lub ukrycie się (Hide - 7).

W pierwszym przypadku uda się uciec wszystkim bohaterom. W drugim uruchomi się minigra - jeśli ją zaliczysz, to uciekną wszyscy, w innym przypadku Fliss zostanie złapana. W tym momencie bieżąca scena zostanie zakończona.

Następnie: Man of Medan - An Escape: ucieczka, distributor cap

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Abandoned Ship: okręt, przejście przez korytarze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami