Man of Medan - sekrety i znajdźki: aparat tlenowy, Olson (Depths)

Przedmioty do znalezienia w trakcie eksploracji okrętu.

W trakcie rozgrywki w Man of Medan natkniesz się na 50 różnych sekretów, najczęściej w postaci dokumentów i przedmiotów. Poniżej prezentujemy znajdźki, które są do zdobycia w scenie o nazwie Depths.

Sekret #48 - Minutes of Meeting

s031

Po tym, jak skręcisz w pierwszym korytarzu w lewo zwróć uwagę na pomieszczenie z lewej. Wejdź do środka i sprawdź informację, którą znajdziesz w sejfie.

Sekret #27 - Private Patterson's Medical Record

s032

Podążając dalej wzdłuż pierwszego korytarza będziesz mógł skręcić do pomieszczenia z lewej, gdzie w prologu obudził się żołnierz sterowany przez gracza. Na blacie znajdziesz dokument.

Sekret #8 - Engine Room Telegraph Room

s033

Po zeskoczeniu na dół zniszczonej drabiny wyrusz przed siebie. Po skręceniu w prawo udaj się do zaułka na górze ekranu. Z lewej strony na blacie będzie leżała poszukiwana książka.

Sekret #30 - Military Orders

s043

W trakcie pierwszego spotkania z Olsonem (w miejscu, gdzie rozmawia z martwym Dannym) musisz zaliczyć minigrę, aby po cichu wślizgnąć się do lokacji z ciałem drugiego porywacza. Poszukiwany sekret będzie na prawo od niego.

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - sekrety i znajdźki: mostek, pokój nawigacyjny, radio (Distress Signal)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami