Man of Medan - Junior: pistolet, rozmowa, wybory, mgła, samobójstwo

Przebieg dialogu wpłynie na życie lub śmierć bohatera.

Do kolejnej sceny w Man of Medan dociera się po ucieczce Olsonowi w rozdziale Depths. Zaraz po zamknięciu drzwi i odcięcia drogi porywaczowi, od razu trafisz na drugiego - Juniora, który będzie mierzył do bohaterów z pistoletu.

093

Od razu rozpocznie się dialog, z którego można wywnioskować, że chemiczna mgła wpłynęła negatywnie na psychikę bandyty. Przy pierwszym wyborze możesz wykazać ciekawość (Courious) lub sceptycyzm (Sceptical) - nie ma to większego znaczenia.

Ważny jest kolejny wybór (czasami pojawiający się, jako pierwszy), gdzie musisz zdecydować między zaniepokojeniem (Worried - 1), a lekceważeniem (Dismissive - 2). Pierwsza opcja kontynuuje dialog, druga prowadzi do śmierci Julii i samobójstwa Juniora.

094

Jeśli rozmowa trwa dalej, to ponownie staniesz przed wyborem - tym razem między oburzeniem (Indignant - 3), a desperacją (Desperate - 4). Pierwsza opcja doprowadzi do zastrzelenia Julii i popełnienia samobójstwa przez Juniora, a druga spowoduje kontynuację rozmowy.

095

Jeśli dialog toczy się dalej, to finalnie będziesz musiał zdecydować między rzuceniem się na pistolet (Grab Pistol - 5), a odwróceniem uwagi (Distract - 6). Obydwie opcje doprowadzą do tego, że Junior zastrzeli siebie.

Istnieje też możliwość ocalenia Juniora. Aby to uczynić musisz dostać się na miejsce z aparatem tlenowym, a następnie wybrać kolejne odpowiedzi: Curious, Worried, Desperate i Grab Pistol.

Wybory podejmowane podczas rozmowy wpłyną na decyzję fabularną (Bearing - kategoria Junior).

Następnie: Man of Medan - Olson, Flooded: walka z porywaczem, zalane pomieszczenie, śluza

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Depths: generator, martwy porywacz, Olson

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami