Man of Medan - Junior: pistolet, rozmowa, wybory, mgła, samobójstwo

Przebieg dialogu wpłynie na życie lub śmierć bohatera.

Do kolejnej sceny w Man of Medan dociera się po ucieczce Olsonowi w rozdziale Depths. Zaraz po zamknięciu drzwi i odcięcia drogi porywaczowi, od razu trafisz na drugiego - Juniora, który będzie mierzył do bohaterów z pistoletu.

093

Od razu rozpocznie się dialog, z którego można wywnioskować, że chemiczna mgła wpłynęła negatywnie na psychikę bandyty. Przy pierwszym wyborze możesz wykazać ciekawość (Courious) lub sceptycyzm (Sceptical) - nie ma to większego znaczenia.

Ważny jest kolejny wybór (czasami pojawiający się, jako pierwszy), gdzie musisz zdecydować między zaniepokojeniem (Worried - 1), a lekceważeniem (Dismissive - 2). Pierwsza opcja kontynuuje dialog, druga prowadzi do śmierci Julii i samobójstwa Juniora.

094

Jeśli rozmowa trwa dalej, to ponownie staniesz przed wyborem - tym razem między oburzeniem (Indignant - 3), a desperacją (Desperate - 4). Pierwsza opcja doprowadzi do zastrzelenia Julii i popełnienia samobójstwa przez Juniora, a druga spowoduje kontynuację rozmowy.

095

Jeśli dialog toczy się dalej, to finalnie będziesz musiał zdecydować między rzuceniem się na pistolet (Grab Pistol - 5), a odwróceniem uwagi (Distract - 6). Obydwie opcje doprowadzą do tego, że Junior zastrzeli siebie.

Istnieje też możliwość ocalenia Juniora. Aby to uczynić musisz dostać się na miejsce z aparatem tlenowym, a następnie wybrać kolejne odpowiedzi: Curious, Worried, Desperate i Grab Pistol.

Wybory podejmowane podczas rozmowy wpłyną na decyzję fabularną (Bearing - kategoria Junior).

Następnie: Man of Medan - Olson, Flooded: walka z porywaczem, zalane pomieszczenie, śluza

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Depths: generator, martwy porywacz, Olson

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami