Man of Medan - Glamor Girl: Conrad, dziewczyna, potwór, ucieczka

Conrad napotyka na swojej nietypową kobietę.

Niedługo po tym, jak Julia i Alex zostaną zaatakowani przez sobowtóra chłopaka w scenie o nazwie Plunged, akcja przeniesie nas do Conrada, który samotnie przemierza okręt, próbując znaleźć pozostałych kompanów.

077

Zacznij od ruszenia przez korytarz - po drodze miniesz dwa pomieszczenia, w których znajdziesz nieco sekretów. Kontynuuj, aż dojdziesz do lokacji ze stołem. Z prawej strony jest szafka z butelką, która zostanie rozbita, a także wiszący na ścianie obraz. Ważniejsze jest jednak podniesienie świecy (1).

Kiedy ta zostanie wyrwana z ręki Conrada i upadnie na ziemię możesz się jej przyjrzeć. Następnie skieruj się do kolejnego pomieszczenia (2) i spróbuj otworzyć drzwi. Po tym, jak odpadnie klamka, wróć po świecznik i użyj go, aby otworzyć dalsze przejście.

078

Od razu rozpocznie się scena, w której pojawi się tytułowa Glamor Girl (3), która po chwili zamieni się w potwora. W tym momencie Conrad rozpocznie ucieczkę.

079

W jej trakcie musisz wykazać się refleksem, wciskając przez kilka scen pojawiające się klawisze (4). Jeśli nie będziesz wystarczająco szybki, to Conrad spadnie na dół, zabijając się.

080

W jednym z kolejnych pomieszczeń możesz (zależy to od tego, jak dobrze poszła ucieczka) stanąć przed wyborem. Będziesz mógł kontynuować bieg (Run - 5) albo się ukryć (Hide - 6). Pierwsza opcja spowoduje, że Conrad od razu przejdzie do kolejnej części sceny.

Ukrycie się sprawi, że w pomieszczeniu po chwili pojawi się goniący bohatera potwór. Musisz teraz zaliczyć minigrę związaną z oddechem. Jeśli tego nie uczynisz, to Conrad straci życie. Jeżeli spełnisz powyższy warunek, to chłopak przebiegnie przez drzwi z lewej.

081

W kolejnej lokacji Conrad zacznie wchodzić po drabinie na górę. Ponownie musisz wykazać się refleksem, ponieważ może spaść i się zabić. Po dotarciu na szczyt wejdzie na kładkę, a potwór się do niego zbliży. Musisz teraz zdecydować czy chcesz skoczyć (Jump - 7) czy też skonfrontować (Confront - 8) się z bestią.

Pierwszy wybór doprowadzi do zgonu bohatera, a drugi spowoduje, że Conrad odkryje, iż goniącą go zjawą była Fliss lub Brad (w zależności od podjętych wcześniej w grze wyborów).

Następnie: Man of Medan - Revenge: ucieczka, sobowtór

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Plunged: upadek do wody, sobowtór Aleksa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami