Serial Wiedźmin zadebiutuje 1 listopada - sugeruje pracownik Netflixa

Aktualizacja: Platforma dementuje.

Aktualizacja (30.08): Netflix zdementował informację o dacie premiery. W rozmowie z serwisem TheWitcher.tv przedstawiciele firmy oznajmili, że Giovanni Eūgene Altamarquéz nie jest w żaden sposób powiązany z platformą.

Jednocześnie podkreślono, że prace na planie zostały definitywnie zakończone. To oznacza, że wbrew słowom domniemanego producenta, nie trwają obecnie żadne „dokrętki”, czyli powtórzone nagrania określonych scen.

Oryginalna wiadomość (29.08): Pierwszy sezon powstającego serialu „Wiedźmin” najprawdopodobniej zadebiutuje 1 listopada - twierdzi jeden z pracowników Netflixa.

Giovanni Eūgene Altamarquéz jest producentem wykonawczym popularnej platformy streamingowej. Na Twitterze ujawnił, że niedawno dołączył do ekipy odpowiedzialnej za adaptację przygód Geralta z Rivii.

Mężczyzna jednocześnie poinformował, że na spotkaniu z inwestorami Netflix wyznaczył premierę serialu na październik. Przekonuje jednak, że najprawdopodobniej produkcja ukaże się ostatecznie 1 listopada.

Oczywiście nie jest to oficjalny termin debiutu. Warto jednak zaznaczyć, że przedstawiona przez Altamarquéza data to piątek, a więc dzień, w którym platforma często udostępnia realizowane przez siebie projekty.

Producent ogłosił też, że choć zdjęcia do pierwszego sezonu zakończyły się jakiś czas temu, ekipa wróciła na plan. Konieczne jest przeprowadzenie tak zwanych „dokrętek”, czyli powtórzonych nagrań określonych scen - powodem jest zmiana aktora wcielającego się w „istotną postać”. Nie wiadomo jednak, o jakiego bohatera lub bohaterkę chodzi.

Serial „Wiedźmin” od platformy Netflix bazuje na opowiadaniach i powieściach Andrzeja Sapkowskiego, a nie grach studia CD Projekt Red. W obsadzie jest między innymi Henry Cavill, który odegra rolę Geralta z Rivii.

Następnie: Inside i Celeste za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami