Dirt Rally za darmo w Humble Store

Do niedzieli.

Platforma Humble Bundle przygotowała niespodziankę dla miłośników gier wyścigowych i udostępniła za darmo Dirt Rally - produkcję wydaną w 2015 roku na PC. Oferta zakończy się 1 września o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Aby otrzymać bezpłatną kopię tytułu, na stronie promocji należy kliknąć przycisk „Get the game”, zapisać się do newslettera sklepu, a następnie potwierdzić wciskając „Get it now” - klucz aktywacji na Steamie zostanie przesłany na podany przy rejestracji adres e-mail.

Dirt Rally to kolejna odsłona cyklu rajdowych symulatorów. Gra kładzie nacisk na realizm - przykładowo system jazdy uwzględnia między innymi rodzaj nawierzchni. Ponadto w toku zmagań prowadzone samochody stopniowo się uszkadzają.

Produkcja oferuje kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Warianty pozwalają graczom wziąć udział w mistrzostwach, w których rywalizują w serii zawodów. Jest również opcja stworzenia własnych wydarzeń. Do tego funkcje sieciowe.

dirt_rally_free
Dirt Rally stawia na realizm

Do naszej dyspozycji oddano ponad 40 samochodów, które podzielono na sześć różnorodnych klas. Twórcy przygotowali w sumie 72 tras, zlokalizowanych w takich regionach, jak Walia, Grecja, Monte Carlo, Szwecja i Finlandia.

Źródło: Humble Bundle

Następnie: Games with Gold: wrzesień 2019 - pełna oferta

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami