Ghost Recon Breakpoint i baśń o komandosach - animowane duchy i wilki w zabawnych wideo

Nietypowa reklama.

W mediach społecznościowych Ubisoft publikuje stylizowane na baśnie filmy, które w bardzo zabawny sposób przedstawiają różne aspekty Ghost Recon Breakpoint.

Firma postanowiła połączyć sceny wygenerowane na silniku gry z elementami animowanymi, a całość okrasić dawką humoru. Twarze członków oddziału Duchów zastępują więc wizerunki kolorowych duszków, zaś przeciwników groźne wilki.

W planach jest łącznie pięć nagrań, przy czym na razie udostępniono cztery. Pierwsze wideo opowiada najeździe na wyspę potworów, „z których każdy pod kapturem ukrywa swą głowę” - wspomnianych niebezpiecznych wilków.

Kolejny materiał skupia się zaś na kamuflażu. Obserwujemy więc, jak postacie z animowanymi twarzami malują się farbą, przebierając się w pobliskie krzaki lub drzewa. Całość wieńczy ciche wyeliminowanie jednego z wrogów nietypowym narzędziem.

Trzeci z opublikowanych filmów poświęcono leczeniu. Do uzdrawiania - jak przekonuje wideo - służy „magiczna moc” i czarodziejska różdżka: wystarczy kilka ruchów, by ranny komandos był gotowy do akcji.

Ostatnie nagranie koncentruje się na ożywianiu poległych towarzyszy. Materiał podkreśla, że zabitych kompanów ożywić można za pomocą „wyjątkowej siły magii” - wystarczy „posłać czar w jego serce, aby się przebudził”.

Produkcja to kontynuacja Wildlands. Podobnie jak poprzednia część, położy nacisk na zabawę w kooperacji (z opcją gry w pojedynkę), choć nie zabraknie nowości, w tym opcji przenoszenia zwłok wrogów. Zmierzymy się ze zbuntowanym członkiem oddziału Duchów.

Zobacz: Ghost Recon: Breakpoint - premiera i najważniejsze informacje

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października na PC, PS4 i Xbox One, ale 5 września rozpoczną się testy wariantu współpracy. Aby otrzymać dostęp do bety, należy zamówić grę przed premierą lub zyskać szansę na kod poprzez zapisanie się do biuletynu AMD.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami