Death Stranding jak Spider-Man Uniwersum? Nowe wskazówki od Kojimy

Elementy multiplayer.

Hideo Kojima porównał Death Stranding do filmu „Spider-Man: Uniwersum”, starając się opowiedzieć o założeniach gry podczas rozmowy z francuskim Youtuberem Julienem Chièze.

- Sam nie ma żadnej pomocy i musi przetrwać, bez specjalnych mocy. Im dłużej grasz, tym szybciej zauważysz jednak, że nie jest jedynym w takiej sytuacji - zaznaczył Kojima.

- W okresie premiery będziemy mieć pewnie miliony graczy, z którymi będziesz w pewien sposób połączony... - dodał deweloper.

Takie słowa Kojimy sugerują obecność w Death Stranding jakiejś formy trybu multiplayer, być może na wzór rozwiązania z Podróży, w której światy graczy wzajemnie się przenikały.

- To jak Miles Morales w „Spider-Man: Uniwersum”. Myśli, że jest jedynym Spider-Manem, ale pojawiają się inni z alternatywnych rzeczywistości i nagle Miles nie jest już sam - powiedział japoński producent.

- Oczywiście Death Stranding jest czymś zgoła odmiennym, ale można to traktować jako pewną wskazówkę.

dsdsdsdssdsd
Sam z innego wymiaru?

Przyglądając się udostępnionym materiałom na temat gry można zauważyć między innymi różne projekty lokacji i odmienny wygląd głównego bohatera w kilku zwiastunach. Czasem Sam ma niebieską skórę i znajduje się w skalnym otoczeniu - czy jest to właśnie Sam z innej rzeczywistości?

Odpowiedzi poznamy 8 listopada, gdy gra trafi do sprzedaży.

Źródło: Gamingbolt

Następnie: Rainbow Six Siege za darmo przez tydzień

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami