Wszystkie pady do Xbox One okiem projektantów z Microsoftu

Ponad 10 różnych serii kontrolerów.

Monique Chatterjee i Carl Ledbetter z działu projektowania przemysłowego w Microsofcie omówili każdą serię kontrolerów do Xbox One w historii.

W materiale wideo prowadzący opowiadają między innymi o drobnych zmianach i różnicach między niektórymi wersjami padów, a także o filozofii stojącej za konkretnymi wzorami i kolorystyką.

Xbox One oferuje najwięcej oficjalnych, różnorodnych kontrolerów spośród wszystkich współczesnych konsol. Producent platformy uruchomił nawet tak zwany Design Lab, w którym sami możemy zaprojektować własny wygląd pada.

Projektanci wielokrotnie podkreślają, że najważniejsze było dla nich zachowania niezmiennego kształtu kontrolera, który - zdaniem Microsoftu - jest zdaniem wielu „najlepszym w branży”.

xbxxxx
Design Lab pozwala zaszaleć

Potwierdzono już, że następną konsolą firmy będzie Xbox Scarlett (nazwa robocza), który zaoferuje między innymi dysk SSD i możliwość grania w 60 klatkach przy 4K. Nie ujawniono jednak żadnych informacji na temat kontrolera dla nowej generacji.

Następnie: Remaster Red Dead Redemption na PC - projekt fana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami