Ninja w 2015 roku wystąpił w amerykańskiej Familiadzie - prowadzący poradził, by zarabiał na grach

Skorzystał ze wskazówki.

Ninja jest obecnie jednym z najpopularniejszych streamerów. Nim jednak zyskał sławę, w 2015 roku wraz z rodziną wystąpił w amerykańskiej edycji „Familiady”, której prowadzący udzielił mężczyźnie cennej rady.

Przedstawiając Tylera Blevinsa - jeszcze bez niebieskich włosów - gospodarz programu zapytał, czym się na co dzień zajmuje. W odpowiedzi Amerykanin stwierdził, że jest zawodowym graczem Halo, wprowadzając prezentera w konsternację. Po chwili otrzymał wskazówkę.

- Powodzenia, chłopie. Zarób na tym pieniądze. Podążaj za swoimi marzeniami, próbuj je realizować - stwierdził prowadzący Steve Harvey, aczkolwiek najprawdopodobniej nie spodziewał się, jak prorocze będą te słowa.

Odcinek z udziałem Ninjy zwrócił uwagę internautów, gdy epizod przypomniano w ramach promocji nowej odsłony specjalnej edycji teleturnieju dla celebrytów. W zabawie wziął udział między innymi właśnie Tyler Blevins.

Wspomniany streamer zdobył największą popularność, kiedy zaczął grać w Fortnite Battle Royale w 2017 roku. W najlepszych miesiącach zarabiał około 500 tys. dolarów. W 2019 roku otrzymał - jak informował Reuters - milion dolarów od EA za promocję gry Apex Legends.

Niedawno zaś Ninja ogłosił, że porzuca Twitcha na rzecz prowadzonej przez Microsoft platformę Mixer. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w zamian koncern z Redmond przekazał Blevinsowi kwotę 50 milionów dolarów.

Następnie: Twórcy Star Wars Battlefront 2 żałują problemów z lootboxami w okresie premiery

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami