Sniper Ghost Warrior Contracts - dwadzieścia minut syberyjskiej rozgrywki

Prosto z Gamescomu.

Youtuber Arekkz przygotował materiał wideo z rozgrywką z polskiego Sniper Ghost Warrior Contracts. Otrzymujemy aż dwadzieścia minut gameplayu typowego dla cyklu od CI Games.

Gracz rozpoczyna misję w bezpiecznym i klasycznym stylu, skupiając się na próbie eliminacji jak największej liczby celów za pomocą karabinu snajperskiego. Później zbliża się jednak do wrogów, więc możemy przyjrzeć się także walce z wykorzystaniem innych elementów ekwipunku.

Widzimy między innymi atak granatem z trującym gazem, stosowanie wabików, unikanie ognia moździerzy, strzelanie z klasycznego karabinu szturmowego czy skradanie się i używanie pistoletu z tłumikiem.

Contracts rozgrywa się w kilku zróżnicowanych regionach Syberii. Gra nie zaoferuje wielkiego, otwartego świata, a zestaw zamkniętych - choć obszernych - lokacji.

sniper_ghost_warrior_contracts_2
Powrót Złych Rosjan

Nowością jest system „dynamicznego celownika”, który ma wpłynąć na lepsze odczucia towarzyszące celowaniu i oddawaniu strzałów. Gra zaoferuje tryb multiplayer. Ukaże się 22 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Gameplay inspirowany Dragon Age i Baldur's Gate w materiale z The Waylanders

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami