Dying Light 2 - szaleńczy pościg, krwawa walka i konsekwencje wyborów. Pół godziny rozgrywki

Nowa gra Techlandu w pigułce.

Techland opublikował nowy gameplay z Dying Light 2. To pokaz, który obejrzeli wyłącznie dziennikarze za zamkniętymi drzwiami podczas E3 2019. Materiał skupia się na znaczącej roli podejmowanych w grze decyzji, ale nie zabrakło też wartkiej akcji.

Wideo rozpoczyna się w momencie, w którym w mieście zaczyna brakować wody. Jedyną osobą, która może rozwiązać problem, jest tzw. Pułkownik, który dowodzi frakcją Buntowników. Podczas negocjacji wywiązuje się walka i strzelanina, a Buntownicy uciekają. Rozpoczyna się szalony pościg za furgonetką.

Podczas półgodzinnej prezentacji bohater musiał podjąć aż cztery decyzje, a każda wpływała na kształt historii. Przykładowo, rzucenie się za vanem i pozostawienie jednego za sprzymierzeńców skończyło się śmiercią postaci.

Nie zabrakło walki, zarówno z zainfekowanymi, jak i ludźmi. Podczas potyczek Aiden wykorzystuje linkę z hakiem - przykładowo by zrzucić na przeciwników beczki.

dl1
Miasto jest różnorodne i nie przypomina miejsca akcji pierwszej części

Dying Light 2 zadebiutuje wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One, a później być może także na nowej generacji konsol. Wybory podjęte przez gracza nie mogą zostać cofnięte i ukształtują nie tylko świat oraz bohatera, ale wpłyną też na zakończenie przygody.

Następnie: Podziękowania za Wiedźmina przed ambasadą Polski w USA

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami