Assassin's Creed Odyssey - pierwsza część DLC o Atlantydzie za darmo

Na PC, PS4 i Xbox One.

Ubisoft udostępnił za darmo pierwszą część dodatku Los Atlantydy do Assassin's Creed Odyssey - o nazwie Pola Elizejskie. Aby skorzystać z oferty, należy mieć oczywiście podstawową grę.

Darmowe DLC jest już dostępne na PC (na Steamie i Uplay) i Xbox One. Użytkownicy PlayStation 4 muszą poczekać do jutra, czyli 27 sierpnia. Oferta trwa do 1 września. Aby pobrać dodatek, wystarczy skorzystać z tego odnośnika.

Ponadto, od 27 sierpnia do 1 września, chętni kupią Przepustkę Sezonową do gry taniej o 50 procent. Season Pass obejmuje pełne dodatki fabularne Dziedzictwo Pierwszego Ostrza oraz Los Atlantydy, a także Assassin's Creed 3 Remastered.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

W otwierającym epizodzie o Atlantydzie trafiamy do Elizjum - odpowiednika raju, w którym władzę sprawuje Persefona. W kolejnych odcinkach zawitamy do podziemnego świata i Atlantydy, czyli tytułowego miasta pod wodą. Warto zaznaczyć, że DLC rozbudowuje też wątek współczesny.

ac2
Dodatek to okazja do spotkania bóstw i mitycznych stworzeń

Pola Elizejskie to pierwsza część trylogii Los Atlantydy.

Następnie: Kingdom Come Deliverance otrzyma oficjalne narzędzia do modów

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami