Star Wars: The Mandalorian - zwiastun serialu aktorskiego w świecie „Gwiezdnych wojen”

Premiera w listopadzie.

Podczas zorganizowanych przez Disneya targów D23 zaprezentowano zwiastun Star Wars: The Mandalorian - pierwszego serialu aktorskiego w świecie „Gwiezdnych wojen”.

Akcję produkcji osadzono między wydarzeniami przedstawionymi w szóstym i siódmym epizodzie sagi, czyli „Powrocie Jedi” i „Przebudzeniu Mocy”. Fabuła skupi się na łowcy nagród wywodzącym się z rasy, z której pochodził między innymi Boba Fett.

Sam zwiastun nie ujawnia zbyt wiele na temat przygotowanej przez twórców opowieści. Film składa się ze scen, w których odziana w charakterystyczny pancerz postać - zapewne główny bohater - bierze udział w efektownych walkach.

We wspomnianego łowcę nagród - opisywanego jako „samotny rewolwerowiec” - wcieli się Pedro Pascal, aktor znany między innymi z „Gry o Tron”. W obsadzie są jeszcze Nick Nolte, Werner Herzog, Gina Carano, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Producentem projektu i autorem scenariusza jest Jon Favreau, czyli reżyser remake'u „Króla Lwa” i pierwszej części „Iron Man”. Poszczególne odcinki nakręcą zaś Taika Waiti („Thor: Ragnarok”), Dave Filoni (twórca animowanych „Rebeliantów”), Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa i Deborah Chow.

star_wars_mandalorian_zwiastun
W serialu poznamy odległe zakątki galaktyki

Pierwszy sezon serialu Star Wars: The Mandalorian zadebiutuje w dniu startu platformy Disney+, a więc 12 listopada - w planach jest łącznie osiem odcinków, przy czym kolejne będą udostępniane co tydzień.

Warto jednak zaznaczyć, że początkowo usługa streamingowa pojawi się tylko w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Holandii. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi do Polski, choć niewykluczone, że w 2020 roku.

Następnie: Sniper Ghost Warrior Contracts - dwadzieścia minut syberyjskiej rozgrywki

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami