Maneater to inspirowany GTA symulator żarłocznego rekina

Ze zjadaniem ludzi.

Serwis IGN opublikował zarejestrowany na tegorocznym Gamescomie gameplay z Maneater -produkcji, która pozwoli wcielić się w żarłocznego rekina. W tytule pojawią się elementy charakterystyczne dla serii GTA.

Twórcy ze studia Tripwire Interactive opisują projekt jako nastawiona na akcję gra RPG. Pokierujemy poczynaniami morskiego drapieżnika, żerującego w wodach zlokalizowanych wokół Stanów Zjednoczonych.

Autorzy nie ukrywają inspiracji cyklem GTA. Po oceanie przemieścimy się swobodnie (w planach funkcja szybkiej podróży do już odwiedzanych miejsc), a jeżeli zabijemy zbyt wiele osób, tropem naszego rekina podążą - niczym policjanci - uzbrojeni myśliwi.

W trakcie samej rozgrywki zajmiemy się między innymi polowaniem na ryby i inne mniejsze zwierzęta. Nie zabraknie też możliwości atakowania i zjadania wspomnianych ludzi, a ofensywę przypuścimy także na ofiary znajdujące się na brzegu lądu.

maneater
Rekinem być

Produkcja zaoferuje cykl dnia i nocy, a system wpłynie na bezpośrednią zabawę. Przykładowo po zmroku natkniemy się na mniej osób, które z kolei powinny tłumnie kąpać się, gdy słońce będzie znajdowało się na nieboskłonie.

Data premiery Maneater nie jest znana ale pozycja powinna zadebiutować w tym roku. Gra zmierza na PC i ukaże się jako roczny tytuł na wyłączność cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Następnie: Historia o życiu i śmierci w trailerze nowego horroru twórców Until Dawn

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami