Maneater to inspirowany GTA symulator żarłocznego rekina

Ze zjadaniem ludzi.

Serwis IGN opublikował zarejestrowany na tegorocznym Gamescomie gameplay z Maneater -produkcji, która pozwoli wcielić się w żarłocznego rekina. W tytule pojawią się elementy charakterystyczne dla serii GTA.

Twórcy ze studia Tripwire Interactive opisują projekt jako nastawiona na akcję gra RPG. Pokierujemy poczynaniami morskiego drapieżnika, żerującego w wodach zlokalizowanych wokół Stanów Zjednoczonych.

Autorzy nie ukrywają inspiracji cyklem GTA. Po oceanie przemieścimy się swobodnie (w planach funkcja szybkiej podróży do już odwiedzanych miejsc), a jeżeli zabijemy zbyt wiele osób, tropem naszego rekina podążą - niczym policjanci - uzbrojeni myśliwi.

W trakcie samej rozgrywki zajmiemy się między innymi polowaniem na ryby i inne mniejsze zwierzęta. Nie zabraknie też możliwości atakowania i zjadania wspomnianych ludzi, a ofensywę przypuścimy także na ofiary znajdujące się na brzegu lądu.

maneater
Rekinem być

Produkcja zaoferuje cykl dnia i nocy, a system wpłynie na bezpośrednią zabawę. Przykładowo po zmroku natkniemy się na mniej osób, które z kolei powinny tłumnie kąpać się, gdy słońce będzie znajdowało się na nieboskłonie.

Data premiery Maneater nie jest znana ale pozycja powinna zadebiutować w tym roku. Gra zmierza na PC i ukaże się jako roczny tytuł na wyłączność cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Następnie: Historia o życiu i śmierci w trailerze nowego horroru twórców Until Dawn

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami