Internet reaguje na Jokera z Mortal Kombat 11 - memy, żarty i komentarze

Biedny klaun.

Warner Bros. i przedstawiciele NetherRealm ujawnili nowych wojowników, którzy trafią do Mortal Kombat 11. Zapowiedziano, że do walki stanie między innymi Terminator, a dużym zaskoczeniem okazało się zaprezentowanie Jokera.

Wszystkie postacie wchodzą w skład zestawu Kombat Pack, w którym dostępni są też Nightwolf, Sindel, Shang Tsung czy Spawn.

Większość odbiorców wyraża pozytywne opinie na temat Terminatora, nawet pomimo faktu, że nie usłyszymy w tym przypadku głosu Arnolda Schwarzeneggera. Joker wywołuje jednak zgoła odmienne reakcje.

Najbardziej znany złoczyńca uniwersum DC wydał się wielu graczom nieco dziwny i śmieszny. Zaowocowało to mnóstwem różnych memów, przeróbek i żartobliwych komentarzy - w tym porównań do aktorów z porno-parodii czy cosplayerów.

Mam nadzieję, że będzie można dać Jokerowi taką maskę from r/MortalKombat

„Mam nadzieję, że będzie można dać Jokerowi taką maskę.”

Nie rozumiem, przecież Joker wygląda świetnie! from r/MortalKombat

„Nie rozumiem tego zamieszania, przecież wygląda świetnie!”

Pojawienie się Jokera jest też o tyle interesujące, że prawdopodobnie zastąpił on Asha z filmowej serii Martwe Zło. W pierwszym teaserze DLC ewidentnie zasugerowano, że to właśnie bohater z komediowych horrorów trafi do Mortal Kombat 11 - na końcu materiału można było usłyszeć charakterystyczny dźwięk piły mechanicznej.

Ed Boon, szef NetherRealm, zasugerował jakiś czas temu, że pewne zmiany związane z nowymi postaciami nie są zależne od studia. Być może Warner Bros. zdecydowało się wprowadzić do gry Jokera ze względu na zbliżającą się premierę filmu z tym antybohaterem.

W tym roku do Mortal Kombat 11 wprowadzony zostanie Terminator T-800 (październik) oraz Sindel (listopad). Joker pojawi się w grze w styczniu 2020 roku, a Spawn dopiero w marcu.

Następnie: Death Stranding stawia na fabułę. Gra nie powtórzy błędów Metal Gear Solid 5 - zapewnia Hideo Kojima

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Wesley Yin-Poole

Wesley Yin-Poole

Editor  |  wyp100

Wesley is Eurogamer's editor. He likes news, interviews, and more news. He also likes Street Fighter more than anyone can get him to shut up about it.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami