Historia o życiu i śmierci w trailerze nowego horroru twórców Until Dawn

The Dark Pictures: Man of Medan.

Bandai Namco opublikowało kolejny zwiastun Man of Medan - nowego horroru od studia Supermassive Games, które słynie między innymi z Until Dawn. Nagranie przypomina o zbliżającej się premierze gry.

Bohaterem materiału jest kurator, który zajmuje się - jak sam mówi - przechowywaniem różnych opowieści. Mężczyzna tłumaczy, że to historie o miłości, nienawiści, chciwości, pięknie, życiu i śmierci. Przekonuje, że taką przedstawia właśnie omawiana produkcja.

Gra opowie o grupie nurkujących przyjaciół. W trakcie jednej z wypraw natrafiają jednak na statek, który w 1947 roku zaginął w tajemniczych okolicznościach. Postanawiają zbadać wrak, ale w trakcie eskapady doświadczają nietypowych zjawisk i wydarzeń.

Podobnie jak poprzedni projekt deweloperów, powstająca produkcja jest przygodowym horrorem. Tytuł to pierwsza odsłona antologii The Dark Pictures - każda część przedstawi samodzielną historię, osadzoną w klimacie grozy.

man_of_medan_trailer
Pokierujemy kilkoma postaciami

Pod względem rozgrywki, gra przypomina wspomniane Until Dawn i dzieła studia Quantic Dream. Zabawa koncentruje się więc na obserwowaniu scenek przerywnikowych z udziałem postaci i dokonywaniem zróżnicowanych wyborów, choć nie brakuje też eksploracji lokacji.

Decyzje, na które podjęcie mamy nieraz ograniczoną ilość czasu, wpłyną na dalszy rozwój fabuły. Twórcy podkreślają, że konsekwencje naszych działań są znaczące - mogą na przykład zaowocować śmiercią jednego z głównych bohaterów opowieści.

Man of Medan zadebiutuje 30 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Realistyczny chaos i destrukcja otoczenia w projekcie dewelopera ze Szwecji

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami