Zachwycające widoki z lotu ptaka w Red Dead Redemption 2

Symulator papugi?

Youtuber o pseudonimie jedijosh920 wykorzystał mod do Red Dead Redemption 2, który pozwala wcielić się w wybrane stworzenia, zamieszkujące świat gry, by zaprezentować różne krajobrazy z lotu ptaka.

Materiał pozwala nacieszyć się nie tylko widokami, ale dostrzec też, z jaką pieczołowitością deweloperzy zaprojektowali ptaki. Autor wideo odwiedził lasy, góry, pustynię, miasta i wioski. Jest też lot przez śnieżycę i burzę.

Gracz dotarł nawet do Meksyku - obszaru w tradycyjnych warunkach dostępnego jedynie przy wykorzystaniu glitcha, czyli błędu gry. jedijosh920 Podejrzewa, że twórcy mogą udostępnić obszar w niezapowiedzianym DLC do gry lub aktualizacji trybu Red Dead Online.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Co ciekawe, lot nad zastrzeżonym terenem spowodował, że postacie niezależne zastrzeliły ptaka. Najprawdopodobniej gra wciąż traktuje zwierzę jako Arthura Morgana, głównego bohatera.

rdr1
Był też czas na nieco bliższe spotkania z ludźmi

Ciekawostką jest fakt, że ptaki giną, jeżeli z dużą prędkością uderzą w twardą powierzchnię.

Następnie: FIFA 20 Volta - gameplay z trybu fabularnego

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami