Krzysztof Ibisz poprowadzi finały Ultraligi League of Legends

Znany prezenter na scenie esportowej.

Telewizja Polsat poinformowała, że znany polski prezenter telewizyjny, Krzysztof Ibisz, poprowadzi finały Ultraligi, czyli najważniejszych rozgrywek esportowych League of Legends w kraju.

Przekazaniu wieści towarzyszyło opublikowanie materiału promocyjnego, w którym Ibisz zostaje przedstawiony niemal jak agent do zadań specjalnych.

Krzysztof Ibisz miał okazję prowadzić wiele programów rozrywkowych i teleturniejów, przykładowo „Awanturę o kasę”, „Rosyjską ruletkę”, „Grę w ciemno” czy „Bar”. Jest trzykrotnym laureatem nagrody Wiktora Publiczności i dwukrotnym zwycięzcą Telekamer.

- Cieszymy się na możliwość współpracy z tak uznaną osobą i jednocześnie dołożymy wszelkich starań, żeby z sezonu na sezon podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej - skomentował Bartosz Pawlik, dyrektor kanału Polsat Games.

ibisz1
Znane nazwisko przyciągnie widzów?

Warto przypomnieć, że to nie jedyna znana postać związana z Ultraligą. Podczas fazy play-off bieżącego sezonu, w trakcie meczów ćwierćfinałowych i półfinałowych, prowadzącym został Maciej Dowbor, również prezenter od wielu lat związany z telewizją Polsat.

Finały Ultraligi odbędą się w dniach 27-28 sierpnia. Na wtorek, na godzinę 17:00, zaplanowano mały finał, w którym devils.one zmierzy się z Illuminar Gaming. Zwycięzca spotkania awansuje do wielkiego finału, gdzie stanie w szranki z Rogue Esports Club. Transmisja na kanale Polsat Games.

Źródło: Polsat, EWeszło

Następnie: Zachwycające widoki z lotu ptaka w Red Dead Redemption 2

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami