FIFA 20 Volta - gameplay z trybu fabularnego

Zastępującego Drogę do sławy z Alexem Hunterem.

Serwis IGN opublikował nowy gameplay z FIFA 20, prezentujący 11 minut Volta Story, czyli fabularnej opowieści trybu skupiającego się na piłce ulicznej i futsalu. Przygoda zastępuje w tym roku Drogę do sławy z Alexem Hunterem - trylogię zakończoną w FIFA 19.

Tradycyjnie już, tryb fabularny to seria meczów, poprzeplatana dialogami i przerywnikami filmowymi. W trakcie starć na boiskach główny bohater jest na bieżąco oceniany za udane i nieudane akcje. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, sami tworzymy postać.

W materiale bohater dołącza do grupy zapalonych miłośników ulicznej piłki i bierze udział w meczu odbywającym się w magazynie. Po rozgrzewce zespół rozmawia o marzeniach zostania najlepszymi graczami na świecie. Wywiązuje się też niewielka sprzeczka.

Wideo przypomina, że w Volcie nie zabraknie prawdziwych gwiazd freestyle'u. Pojawi się między innymi mistrz świata, Kotaro Tokuda, a także Ed Van Gils, nazywany ojcem ulicznej piłki nożnej.

fif1
Tokuda jak żywy

Zobacz: Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch - na konsoli Nintendo bez Volty.

Następnie: Zaskakujący Minecraft z ray tracingiem - analiza Digital Foundry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami