Cyberpunk 2077 - nowy gameplay 30 sierpnia

Szczegóły prezentacji.

Studio CD Projekt Red poinformowało, że 30 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego zorganizuje internetową prezentację, w trakcie której ujawni nowy gameplay z Cyberpunk 2077.

Twórcy przedstawią 15 minut rozgrywki z powstającej produkcji. Wideo złoży się ze scen, które mogli zobaczyć między innymi dziennikarze i gracze obecni na targach Gamescom. Pokaz będzie transmitowany na Twitchu i Mixerze.

cyberpunk_2077_gameplay_sierpien
W Cyberpunk 2077 nie zabraknie strzelania

W planach są nie tylko fragmenty gameplayu, ale też rozmowa z deweloperami, którzy szczegółowo opowiedzą o zaprezentowanych sekwencjach. Nie zabraknie informacji o różnych stylach gry, jednym z dystryktów Night City oraz kulisach prac nad projektem.

Warto zaznaczyć, że CD Projekt Red przeprowadzi transmisję ze swojej siedziby w Warszawie, choć początkowo prezentacja miała być nadawana z targów PAX West w Seattle. Zamiary uległy jednak zmianie ze względów logistycznych i kreatywnych.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City - wcielimy się w najemnika V, który próbuje znaleźć swoje miejsce w opanowanym przez przestępczość mieście.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Cyberpunk 2077

Następnie: Gears 5 - wymagania na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami