Tuning samochodów w Need for Speed Heat na wideo z gry

Rozbudowane opcje dla fanów czterech kółek.

W sieci pojawiają się już pierwsze nagrania z Need for Speed Heat. Jeden z fragmentów rozgrywki dobrze prezentuje wszystkie możliwości rozbudowanego tuningu samochodów na przykładzie Nissana GT-R.

Gracz może modyfikować właściwie każdy element auta: zderzaki, spoilery, światła, błotniki, lusterka, opony i felgi - w ostatnim przypadku wybieramy również kolor podstawowy i dodatkowy. Nie zabrakło też oczywiście możliwości zmiany zawieszenia.

Ciekawą opcją jest nie tylko wybór typu wydechu samochodu, ale również dźwięku, który wydaje. Twórcy gry przygotowali cztery suwaki, których modyfikacja skutkuje zmianą brzmienia elementu.

Części auta to jednak nie wszystko, bo jest też modyfikacja wyglądu pojazdu - koloru, nasycenia barwy, jasności, a także materiału i błysku. Do tego możliwość umieszczenia na modelu naklejek.

nfs1
Edycja dźwięku wydechu to nowość w serii

W połowie materiału autor zabiera swoje auto na przejażdżkę - to okazja, by zobaczyć, jak gra prezentuje się na PlayStation 4 Pro. Jest też wyścig w nocy, z efektownymi neonami wokół.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W grze zabraknie płatnych lootboxów.

Następnie: Magiczny dodatek do The Sims 4 - premiera 10 września na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami