Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu 2020 roku trafi do Early Access na Steamie

Jest też nowy trailer.

Na targach Gamescom studio TaleWorlds poinformowało, że powstające Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu 2020 roku zadebiutuje w programie Early Access na Steamie.

Dokładna data premiery wczesnej wersji produkcji nie jest na razie znana, podobnie jak i treści, z którymi zapoznają się zainteresowani gracze. Tajemnicą jest też cena, jaką trzeba będzie zapłacić za uzyskanie dostępu do tytułu.

Jednocześnie opublikowano nowy trailer gry. Nagranie składa się ze scen przedstawiających różne bitwy. Nie zabrakło potyczek z udziałem konnicy, toczonych na pustyni oraz w lasach, a także oblężeń ufortyfikowanych zamków.

Założenia rozgrywki nie odbiegają od poprzednich części. Gra jest symulatorem średniowiecza - przemieszczamy się po rozległej krainie, rekrutując wojowników do armii, by potem stanąć na czele oddziału w trakcie walki.

mount_blade_oblezenia
Nie zabraknie oblężeń

Poza trybem dla pojedynczego gracza produkcja zaoferuje rozbudowaną rozgrywkę wieloosobową. W sieciowym wariancie Skirmish dwa zespoły składające się z maksymalnie sześciu użytkowników powalczą o umieszczone na mapie punkty z flagami.

Mount & Blade 2: Bannerlord zmierza na PC.

Następnie: Alternatywna historia Polski w grze Iron Harvest - premiera 1 września 2020 roku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami