Magiczny dodatek do The Sims 4 - premiera 10 września na PC

W październiku na konsolach.

Przedstawiciele EA ujawnili kolejne rozszerzenie do The Sims 4. Dodatek zatytułowany Kraina magii wprowadzi do produkcji czary i inne nadprzyrodzone elementy. Premiera 10 września na PC oraz 15 października PS4 i Xbox One.

Pojawi się między innymi zupełnie nowa lokacja - ukryte za specjalnym portalem, do którego prowadzi sekretna ścieżka, Glimmerbrock. Zbudowana na unoszących się w powietrzu skałach osada zamieszkana jest przez czarodziejów, którzy nauczą wirtualnych ludzików zaklęć.

Podopieczni przyswoją różnorodne czary, pozwalające na przykład wyczarować jedzenie lub zamienić inne osoby w przedmioty. To jednak nie wszystko, ponieważ wezmą również udział w pojedynkach z innymi adeptami magii.

Ponadto spróbują przyrządzić magiczne eliksiry, co sprowadzi się do zebrania odpowiednich składników i wymieszania poszczególnych substancji w kotle. Mikstury skłonią Simy do miłości lub zniosą uciążliwą klątwę.

Kolejne rozszerzenie wprowadzi także chowańców, czyli magiczne zwierzęta, które pomogą w karierze czarodzieja i ochronią swojego opiekuna. Wśród dostępnych istot są wróżka oraz smoki.

the_sims_4_miotla
Pojawią się miotły

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

W planach też czarodziejskie wyposażenie. Gracze wyposażą ludziki w wytworne peleryny, niebiańskie suknie oraz akcesoria pokroju różdżek. Nie zabraknie też mioteł, które umożliwią latanie w powietrzu.

Źródło: EA

Następnie: Mount & Blade 2: Bannerlord w marcu 2020 roku trafi do Early Access na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami