Fragmenty nowego gameplayu z Cyberpunk 2077. Hakowanie, walka i jazda motocyklem

A wszystko z ray tracingiem.

Firma Nvidia opublikowała nowe fragmenty rozgrywki z Cyberpunk 2077. 40-sekundowe wideo to dynamiczny montaż scen z włączoną techniką ray tracingu, dostępną tylko dla posiadaczy kart z serii RTX.

Producent sprzętu nazywa nagranie „zapowiedzią najnowszego gameplayu” z gry CD Projekt Red. Nie wiadomo, czy mowa o fragmencie rozgrywki, który zostanie pokazany podczas PAX West, 30 sierpnia, ale to prawdopodobne.

Opublikowany przez Nvidię krótki film przedstawia między innymi hakowanie, walkę wręcz, szybką jazdę motocyklem i kilka postaci, w tym kobietę, która zabiera bohatera na bliżej niesprecyzowaną „drugą stronę”.

Zaprezentowano też dwie nowe grafiki z Cyberpunk 2077 - oczywiście z włączonym ray tracingiem.

Cyberpunk 2077 to hybryda gry akcji, strzelanki i RPG. Wcielimy się w rolę V, czyli najemnika, który próbuje znaleźć miejsce w Night City, futurystycznym mieście opanowanym przez przestępczość. Premiera 16 kwietnia 2020 roku - na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Następnie: Tuning samochodów w Need for Speed Heat na wideo z gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami