FIFA 20 - mecz na dachu w nowym gameplayu z trybu Volta

Jest też tradycyjne spotkanie.

Podczas prowadzonej przez IGN internetowej transmisji z targów Gamescom zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z FIFA 20. Gameplay przedstawia między innymi mecz w trybie Volta, czyli module inspirowanym serią FIFA Street.

Towarzyskie spotkanie - rozegrane w wariancie 3 na 3 - stoczono na arenie zlokalizowanej na dachu jednego z miast w Tokio. Naprzeciwko siebie stanęli piłkarze reprezentujący drużyny Atletico Madryt i Manchester City.

W zaprezentowanym meczu jedna połowa trwała 3 minuty czasu rzeczywistego. W trakcie zmagań zawodnicy używali sztuczek oraz wykorzystywali otaczające boisko ściany - przykładowo piłka odbijana od muru trafiała pod nogi towarzysza z drużyny.

Volta pozwoli rozgrywać nie tylko wspomniane spotkania 3 na 3 - w planach potyczki 4 na 4 i 5 na 5 oraz w futsalu. Poza zmaganiami towarzyskimi, pojawi się liga i opcja zabawy z drużynami innych użytkowników, ale sterowanych przez sztuczną inteligencję.

fifa_20_gejmplej
W FIFA 20 nie zabraknie wielu zmian i nowości

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

Natomiast w drugiej części materiału przedstawiono fragment tradycyjnego spotkania na murawie. W zmaganiach zmierzyli się ze sobą Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Wideo pozwala spojrzeć między innymi na poprawione animacje.

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch (ale bez ulicznej Volty).

Zobacz: Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje

Następnie: Terminator i Joker pojawią się w Mortal Kombat 11 - w formie DLC

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami