Cyberpunk 2077 - pytania i odpowiedzi: wszystko, co warto wiedzieć

Podsumowanie najważniejszych informacji.

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie. Studio CD Projekt Red sprytnie dozuje jednak informacje o produkcji, budując napięcie i szum medialny. Mimo to, o grze wiemy już naprawdę sporo.

Odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania prezentujemy poniżej. Artykuł podzieliliśmy na sekcje, aby ułatwić nawigację po stronie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze, wskazówki do rozgrywki, opis przejścia i wiele więcej

Podstawowe informacje o Cyberpunk 2077 - debiut, platformy i inne

Zaczynamy od najprostszych pytań, które pozwolą lepiej poznać grę. Umieściliśmy tutaj też wszystkie zwiastuny Cyberpunk 2077.

O czym opowiada Cyberpunk 2077?
To osadzona w futurystycznym świecie gra oparta na papierowym systemie fabularnym Cyberpunk - uniwersum stworzonym przez amerykańskiego projektanta Mike'a Pondsmitha. Opowiada o świecie, którym rządzą zachłanne megakorporacje, a wszczepy i ekstremalne modyfikacje ciała są na porządku dziennym. Głównym wątkiem fabularnym są napięcia między najbiedniejszymi mieszkańcami miasta a elitą.

Czyje to dzieło?
Za Cyberpunk 2077 odpowiada studio CD Projekt Red, należące do spółki CD Projekt. To twórcy Wiedźmina 3 oraz poprzednich części cyklu opartego o prozę Andrzeja Sapkowskiego. Wiemy na pewno, że nad grą pracuje ponad 400 deweloperów (w opozycji do Dzikiego Gonu, którym zajmowało się 250 osób), ale dokładna liczba nie jest znana.

cp1
Z klimatów fantasy twórcy przeszli do sci-fi

Kiedy premiera Cyberpunk 2077?
Podczas konferencji Microsoftu na E3 2019 dowiedzieliśmy się, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku. To aktualna wersja - niewykluczone, że twórcy będą zmuszeni do opóźnienia premiery, by dopracować projekt.

Na jakie platformy zmierza Cyberpunk 2077?
Produkcja z całą pewnością trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One - twórcy twierdzą, że „wciąż jest wiele mocy w konsolach obecnej generacji”. W planach CD Projekt jest jednak również premiera na nowej generacji sprzętowej, a więc PS5 i Xbox Scarlett. Wciąż musimy jednak poczekać na oficjalną decyzję.

Do jakiego gatunku należy gra?
To RPG akcji z silnie zarysowanymi elementami strzelanki FPP. Fabuła odgrywa kluczową rolę, a równie ważne są wybory podejmowane przez gracza i możliwość dostosowania bohatera do własnych upodobań. W trakcie walki gra przypomina nieco standardowe gry FPS, choć ponownie z elementami RPG, np. widocznymi paskami życia wrogów czy liczbami informującymi o zadawanych obrażeniach.

Cyberpunk 2077 - wszystkie gameplaye i zwiastuny.
Studio CD Projekt Red udostępniło dotychczas cztery dłuższe materiały wideo z wyczekiwanej gry - w tym trzy zwiastuny i jeden niemal godzinny fragment rozgrywki. Wszystkie, w chronologicznej kolejności publikacji, znajdują się poniżej.

Kilka miesięcy po opublikowaniu pierwszego teasera ujawniającego tytuł gry, w 2013 roku twórcy uchylili rąbka tajemnicy zwiastunem wprowadzającym w klimat Cyberpunk 2077.

Na kolejny zwiastun musieliśmy czekać ponad 5 lat. Tym razem skupiono się na zaprezentowaniu Night City i mieszkańców metropolii.

W sierpniu 2018 roku studio zaprezentowało pierwszy publiczny gameplay, w którym zobaczyliśmy grę w akcji.

Najnowszy zwiastun pochodzi z E3 2019. Materiał ujawnił, że w grze zobaczymy Keanu Reevesa.

Cyberpunk 2077 - cena, zamówienia przedpremierowe, edycje

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem gry, tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

Gdzie kupić Cyberpunk 2077?
Aktualnie - na etapie przedsprzedaży - gra jest dostępna na Steamie, a także GOG, czyli platformie należącej do CD Projekt. Produkcja najprawdopodobniej trafi również na Epic Games Store.

W jakich edycjach jest dostępny Cyberpunk 2077?
Tytuł można nabyć w wersji zwykłej lub kolekcjonerskiej. Tańsza edycja zawiera kompendium wiedzy o świecie, mapę Night City, pocztówki, i cyfrowe dodatki: ścieżkę dźwiękową, mini artbook, tapety i podręcznik Cyberpunk 2020.

Z kolei wraz z kolekcjonerską oprócz wyżej wymienionych prezentów otrzymamy też 25-centymetrową figurkę głównego bohatera, artbook w twardej oprawie, kolekcjonerski steelbook, metalowy brelok Quadra V-Tech, materiał dowodowy NCPD (zawierający przewodnik po Night City), metalowe przypinki i haftowane naszywki.

cp2077_edycja_kolekcjonerska
Bogaty pakiet

Ile kosztuje Cyberpunk 2077?
Cena gry prezentuje się następująco:

Edycja zwykła

 • PC: 199,99 zł
 • PS4 i Xbox One: 269,99 zł

Edycja kolekcjonerska

 • PC: 749,99 zł
 • PS4 i Xbox One: 749,99 zł

Świat

Czas na bardziej szczegółowe pytania dotyczące miejsca osadzenia gry, głównego bohatera i pozostałych kluczowych kwestii.

Kto jest głównym bohaterem?
W przeciwieństwie do serii o Białym Wilku, w Cyberpunk 2077 nie gramy z góry ustaloną postacią. Twórcom zależy na zbudowaniu prawdziwego RPG, więc wybierzemy nie tylko na płeć naszego bohatera, ale ustalimy ponadto pochodzenie czy umiejętności. Postać może się specjalizować w walce, ale może też być doskonałym hakerem. Nie zabraknie oczywiście rozbudowanego kreatora.

Zmodyfikujemy wygląd postaci, zmieniając atrybuty twarzy i włosy. Wpłyniemy też na kolor skóry, blizny, tatuaże i makijaż. Następnie wybierzemy idola z dzieciństwa, kluczowe wydarzenie z życia i motywację dotyczącą zamieszkania w Night City.

Na koniec zostaje rozdzielenie punktów między siłą, kondycją, inteligencją, refleksem, umiejętnościami technicznymi a statystyką „cool”.

Niezależnie od dokonanych wyborów, bohater lub bohaterka będą mieli pseudonim V i tak właśnie będą się do niej zwracać pozostali. Postać będzie najemnikiem, który stara się odnaleźć swoje miejsce w niebezpiecznym środowisku futurystycznego miasta Night City.

Warto też nadmienić, że lokacja startowa, w której zaczniemy przygodę, będzie uzależniona od ustalonego przez nas pochodzenia bohatera lub bohaterki.

Gdzie rozgrywa się akcja?
Cyberpunk 2077 przeniesie nas do fikcyjnego miasta Night City. To kolorowa, ale również niebezpieczna i szalona metropolia zlokalizowana między Los Angeles a San Francisco w stanie Kalifornia. Lokację podzielono na 6 dystryktów:

 • Centrum miasta to największa duma Night City. Serce wszystkich korporacji jest jednocześnie skupiskiem neonów i kwintesencją przepychu
 • Watson to unikalna mieszanka kultur azjatyckich i upadły gigant korporacyjny, zamieszkany przez imigrantów. Znajdziemy tam wiele bazarów i targów, porozstawianych w ciasnej siatce zaułków
 • W Westbrook zwiedzimy ukierunkowane na turystów Japantown. To miejsce dla zamożnych mieszkańców Night City, którzy lubią ciężko pracować i grać ostro
 • Heywood to ogromna podmiejska dzielnica, zamieszkała głównie przez Latynosów i zmagająca się z problemem lokalnego gangu. Przeprowadzka do Heywood to oznaka wspięcia się na wysoki szczebel drabiny społecznej
 • Pacifica jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w Night City. Niemal opuszczona, odseparowana od miasta dzielnica to teren działania gangów i miejsce ogromnego ubóstwa
 • Santo Domingo zasila całe Night City, dlatego dzielnicę wypełniono licznymi elektrowniami i fabrykami

Co ciekawe, gracz będzie miał możliwość wyjścia poza Night City i zwiedzenia okolicznych terenów.

cp2
Lepiej omijać mroczne uliczki

Jak duże jest Night City?
Twórcy nie podali jeszcze konkretnych wymiarów metropolii. Twierdzą jednak, że gra jest „bardzo duża”.

W porównaniu do świata z Wiedźmina 3, Night City jest o wiele „gęstsze”, a ponadto wertykalne. Chodzi o budynki z wieloma piętrami, jak np. apartament głównego bohatera. Wieżowce mają znacząco wpłynąć na eksplorację i dodać grze przestrzeni.

Warto jednak zaznaczyć, że nie zwiedzimy wszystkich budynków, które zobaczymy.

Jaką rolę mają w grze cybernetyczne wszczepy?
W uniwersum Cyberpunk implanty były początkowo wykorzystywane wyłącznie w celach medycznych. Z czasem jednak rozpowszechniły się i ludzie zaczęli używać rozszerzeń, by ułatwić sobie życie. W trakcie rozgrywki poprawią umiejętności postaci, gwarantując określone bonusy, a także zmieniając interfejs użytkownika. Nowe wszczepy zamontuje bohaterowi zaufany doktor.

Oczywiście nie tylko V będzie wyposażony w ulepszenia. W trakcie przygody spotkamy osoby, które pozbyły się znacznej części ciała na rzecz elektroniki. Implanty wrogów mają też znaczenie podczas skradania, bo możemy wprowadzić do nich wirusy.

cp3
Przykład ekstremalnego umiłowania wszczepów

Jaką rolę ma w Cyberpunk 2077 Keanu Reeves?
Udział znanego aktora w Cyberpunk 2077 ogłoszono podczas konferencji Microsoftu na E3 2019. Kanadyjczyk wciela się w produkcji CD Projekt Red w Johhny'ego Silverhanda - w uniwersum wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha jest to wokalista i gitarzysta grającego chrome rock zespołu Samurai. Reeves użyczył postaci wyglądu i głosu.

Zgodnie z fabułą papierowego Cyberpunka, Silverhand zmarł w roku 2024, a więc przed wydarzeniami ukazanymi w grze. Deweloperzy przywrócili postać do życia w formie „cyfrowego ducha”, którego główny bohater często będzie widzieć w trakcie przygody - dzięki zamontowanemu w mózgu czipowi. Johhny jest rzekomo jedną z najważniejszych postaci w grze.

Choć Reeves wciela się w muzyka, nie usłyszymy w grze śpiewu aktora.

Co wiadomo o muzyce?
Dotychczas jedynym ujawnionym utworem ze ścieżki dźwiękowej Cyberpunk 2077 jest „Chippin'In” autorstwa fikcyjnego zespołu Samurai. W grupę, której liderem jest Johhny Silverhand, wciela się Refused, szwedzki zespół punkrockowy.

Refused stworzy utwory inspirowane tekstami piosenek z gry fabularnej Cyberpunk 2020, a także zupełnie nowe kompozycje.

Pozostałe szczegóły odnośnie ścieżki dźwiękowej nie są znane, ale deweloperzy zapowiedzieli, że w radiu posłuchamy różnorodnych stylów muzycznych.

Rozgrywka

Skoro znamy już podstawowe zagadnienia, pora przejść do pytań dotyczących walki, rozwoju postaci i pozostałych aspektów zabawy.

Czy można zmienić widok na perspektywę trzeciej osoby?
W Cyberpunk 2077 - w przeciwieństwie do serii Wiedźmin - wydarzenia obserwujemy z perspektywy FPP, a więc z oczu bohatera. Widok jest zablokowany i nie da się go zmienić na wariant trzecioosobowy.

CD Projekt Red chce, by gracze „mogli zobaczyć wszystkie detale z bliska i instynktownie wchodzić w interakcje”. Do widoku FPP dostosowano też rzekomo system dialogów.

Czy Cyberpunk 2077 będzie miał tryb multiplayer?
Tak, gra zaoferuje multiplayer, nad którym pracuje wrocławski oddział CD Projekt, składający się z 40 osób. Obecnie to jedyna pewna informacja, przekazana przez twórców. Nie wiemy, jaki pomysł na tryb wieloosobowy mają deweloperzy.

Wypowiedzi projektantów gry sugerują jednak, że deweloperzy skupiają się na doświadczeniu dla jednego gracza. Oznacza to, że multiplayer zadebiutuje najprawdopodobniej dopiero jakiś czas po premierze Cyberpunk 2077 - być może w formie osobnej „gry”, jak GTA Online.

Czy można prowadzić pojazdy?
Miasto w Cyberpunk 2077 jest na tyle rozległe, że przemieszczanie się na pieszo nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, możemy prowadzić futurystyczne samochody i motocykle. W świecie gry istnieją też latające samochody, ale najpewniej nie zasiądziemy za ich sterami.

W Cyberpunk 2077 nie zabraknie też garażu, w którym - na wzór serii GTA - przechowamy własne pojazdy. Każdy wyposażono też w radio, oferujące różne style muzyki.

cp4
Jeden z pojazdów, które zobaczymy w grze

Jak działa w Cyberpunk 2077 system rozwoju postaci?
Gracz wpłynie na atrybuty, umiejętności i tzw. perki. Atrybuty to tradycyjne statystyki, znane z wielu innych gier RPG - przykładowo siła i refleks. Ich skuteczność zwiększy się wraz ze wzrostem poziomu bohatera, ale gracz może rozwinąć atrybuty również poprzez instalację cybernetycznych implantów.

Umiejętności determinują, jak dobrze bohater radzi sobie z konkretnymi zadaniami, na przykład hakowaniem, tworzeniem przedmiotów czy używaniem danego rodzaju broni. Im częściej postać wykonuje czynność, tym lepsza się w niej staje - to system znany chociażby z The Elder Scrolls 5: Skyrim.

Nie wiadomo, czym dokładnie są perki, ale gracz odblokuje je za pomocą punktów doświadczenia albo korzystając z waluty, nazwanej przez deweloperów street credits.

Jakie otrzymamy bronie palne do wyboru?
Deweloperzy nie ograniczają się do jednego rodzaju oręża - nie zabraknie chociażby ciężkich i lekkich karabinów, karabinów snajperskich, strzelb i rewolwerów.

cp5
Jak przystało na strzelankę, nie zabraknie wielu pukawek

Czy będzie możliwość walki bronią białą?
Tak. Wiemy na pewno, że gracze będą mogli chwycić między innymi za katanę, młot i nóż, a także wyposażyć się w ostrza wychodzące z przedramion - broń, którą widzieliśmy przykładowo w pierwszym zwiastunie Cyberpunk 2077, z 2013 roku.

Jest też tzw. Nanowire, czyli laserowy bicz, który oprócz walki na krótki dystans służy też do podłączania się do nieświadomych obecności bohatera przeciwników czy urządzeń elektrycznych - w celu zhakowania.

Nie jest jasne, czy broń biała będzie równie skuteczna jak palna (szczególnie w przypadku inwestowania w odpowiednie umiejętności), czy będzie tylko „ostatnią deską ratunku”. Pierwsza ewentualność jest jednak bardziej prawdopodobna - mamy w końcu do czynienia z RPG.

Jak można modyfikować bronie?
Każda broń ma określoną liczbę miejsc przeznaczonych na dodatki. W slotach możemy umieszczać wybrane celowniki, tłumiki i inne komponenty. Będą też dostępne bardziej wymyślne ulepszenia - przykładowo, podstawowy pistolet pozwoli strzelać do przeciwników rykoszetem, którego ścieżkę wcześniej podświetlimy.

Jak wygląda kwestia romansowania i płciowości?
W Cyberpunk 2077 będzie możliwość zawierania znajomości na jedną noc, jak i budowania długich, znaczących relacji, które gracz będzie kontynuował w trakcie przygody.

Sami zadecydujemy o preferencjach seksualnych bohatera lub bohaterki - w planach jest nawet możliwość wcielenia się w osobę transpłciową. Również postacie niezależne mogą być hetero- lub homoseksualne. Oznacza to, że nie z każdym nawiążemy głębszą relację.

Deweloperzy podkreślają, że zadaniem CD Projekt Red było danie graczom większej swobody niż w serii Wiedźmin, gdzie seksualność bohatera jest z góry określona.

W kontekście płciowości warto nadmienić, że w świecie Cyberpunk 2077 wiele rzeczy uznawanych dzisiaj za tabu jest całkowicie normalnych. To uniwersum, gdzie zmiana swojego ciała jest czymś zwyczajnym. W grze pojawią się między innymi plakaty z transpłciowymi postaciami - również w erotycznych pozach.

cyberpunk_plakat
Powyższy plakat wzbudził wiele kontrowersji

Nie zabraknie też między innymi grafiki przedstawiającej kobietę z trzema ustami, widoczną w poniższym materiale.

Czy w grze istnieje system moralności?
Nie w tradycyjnym znaczeniu tego terminu. Wzorem poprzednich produkcji CD Projekt Red, w grze zabraknie systemu jasno określającego, co jest dobre, a co złe. To do gracza należy ocena sytuacji i podjęcie decyzji zgodnej z własnym sumieniem.

Czy Cyberpunk 2077 można ukończyć bez zabijania?
Tak - całą przygodę można ukończyć bez odbierania życia choćby jednej osobie. Każda broń i każdy cybernetyczny wszczep mają tryb ogłuszający, z wyjątkiem oręża „śmiertelnego z definicji”, przykładowo wyrzutni rakiet.

Osoby, które zdecydują się oszczędzać przeciwników, zrobią to na różne sposoby. Główny bohater może wroga poddusić i znokautować - tradycyjnie lub kontekstowo wykorzystując najbliższe otoczenie, przykładowo wrzucić oponenta do zsypu na śmieci.

Inwestycja w umiejętności hakerskie odblokuje dodatkowe opcje skradania się i eliminowania zagrożenia. Gracz może przykładowo wyłączać kamery lub ogłuszać wrogów na odległość, wprowadzając do cudzych implantów wirusy.

Jest też opcja odwracania uwagi z wykorzystaniem otoczenia. Przykładowo zhakowanie automatu z napojami sprawi, że z maszyny wysypią się puszki, którymi zainteresują się wrogowie.

Twórcy podkreślają jednak, że aby ukończyć przygodę bez zabójstw, trzeba być bardzo dobrym w działaniu po cichu.

cp6
Pełna dowolność - również w kwestii eliminowania wrogów

Czy gra poruszy tematykę religijną?
Cyberpunk 2077 to alternatywna wizja przyszłości, a nie odrębna rzeczywistość, więc twórcy nie chcą unikać tematu religii. W grze nie zabraknie różnych odłamów wyznań chrześcijańskich i innych wierzeń, chociażby ze Wschodu. Zwiedzimy też futurystyczny kościół - z neonowym krzyżem.

Twórcy zapewniają, że żadne misje nie będą znieważały uczuć religijnych.

Czy w grze można siać chaos, np. rozjeżdżać lub strzelać do przechodniów?
Gracz będzie mógł oddać się szaleństwu i rozjeżdżać przechodniów, choć najprawdopodobniej w mniejszym stopniu niż chociażby w serii GTA. Jednocześnie możliwe będzie, przykładowo, wejście do kościoła i urządzenie masakry - choć deweloperzy nie będą zachęcać do tego typu działań.

Czy Cyberpunk 2077 będzie dostępny po polsku?
Tak, podobnie jak wszystkie odsłony cyklu Wiedźmin w Polsce gra ukaże w wersji z polskim dubbingiem. Szczegółów na temat obsady na razie nie ujawniono.

Czy w Cyberpunk 2077 będzie tryb co-op, a więc kooperacja?
Niestety nie znamy żadnych szczegółów na ten temat. Twórcy nie ujawnili jeszcze jednak szczegółów odnośnie trybu wieloosobowego, więc możliwe, że znajdzie się tu również miejsce na kooperację.

Jakimi klasami zagramy?
Cyberpunk 2077 zaoferuje płynny system klas, które gracz będzie mógł swobodnie mieszać. Na początku przygody wybierzemy jednak jedną z klas startowych. Poniżej szczegółowe informacje (nazwy oryginalne - angielskie):

 • Netrunner może podłączyć się do sieci i używać danych w formie broni. Ma zaawansowane cybernetyczne wszczepy, które pozwalają mu wprowadzić wirusy do umysłów nieświadomych wrogów
 • Solo pracuje jako profesjonalny zabójca na zlecenie, ochroniarz lub najemnik. Ma zdolność wykrywania pułapek i innego rodzaju niebezpieczeństw w najbliższym otoczeniu. Najlepiej ze wszystkich sprawdza się w standardowej walce
 • Techie jest specjalistą konstruującym różne gadżety, np. pułapki lub sprzęt sabotujący. To ekspert w naprawie i modyfikacji wspomagaczy, który wykorzystuje technologię podczas walki
cp7
Każdy gracz będzie miał swoją własną, unikalną postać

Ciekawostki

Tutaj umieściliśmy zagadnienia, które nie pasowały do pozostałych kategorii, ale nie wypadało ich pominąć. Przeczytasz tu o Lady Gadze, Stachurskym czy Ciri.

Czy w Cyberpunk 2077 pojawi się Lady Gaga?
Przed pokazem na E3 2019 pojawiły się plotki, że Lady Gaga współpracuje ze studiem CD Projekt Red, ale twórcy zdementowali informacje, twierdząc, że żadną z niespodzianek szykowanych na targi „nie jest artystka pop”.

Teoretycznie udział piosenkarki w grze może zostać ujawniony później, ale jest to mało prawdopodobne.

Czy w Cyberpunk 2077 pojawią się utwory Stachursky'ego?
CD Projekt Red zaprzeczył doniesieniom, jakoby jedną z piosenek ze ścieżki dźwiękowej gry miała być „Doskozzza” Jacka Łaszczoka-Stachursky'ego.

Plotki wzięły się z tego, że trakcie występu 19 czerwca wokalista krzyknął na scenie „Cyberpunk”, a także wielokrotnie nawiązywał do czasu, w którym rozgrywa się akcja produkcji, twierdząc chociażby, że „popamiętamy go co najmniej do 2077 roku”. Wygląda jednak na to, że polski piosenkarz wyraził tylko aprobatę w stosunku do gry.

Czy w Cyberpunk 2077 pojawi się Ciri, Geralt albo inne postacie nawiązujące do serii Wiedźmin?
W Dzikim Gonie bohaterka opowiada o futurystycznym świecie, w którym mieszkańcy „mają metal w głowach”, a każdy lata „statkiem powietrznym”. To odniesienie do uniwersum Cyberpunk 2077, ale twórcy zapowiedzieli, że nie spotkamy przybranej córki Geralta w Night City.

Niewykluczone, że twórcy zdecydują się natomiast na easter eggi nawiązujące do grach o Białym Wilku - przykładowo postać bardzo podobną do wiedźmina.

Ile egzemplarzy Cyberpunk 2077 sprzedano?
CD Projekt nie podaje konkretnych liczb. Warto jednak przypomnieć, że po uruchomieniu przedsprzedaży Cyberpunk 2077 błyskawicznie zyskał popularność na Steamie, w przeciągu kilku godzin lądując na szczycie listy globalnych bestsellerów platformy. Natomiast jedną trzecią wszystkich cyfrowych zamówień złożono w GOG, sklepie wydawcy.

cyberpunk_2077_steam

Technikalia

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie rozwinąć zbyt wielu zagadnień technicznych dotyczących Cyberpunk 2077 - do premiery jeszcze długa droga. Udało się jednak zebrać kilka ciekawych informacji.

Jakie są wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077?
Studio CD Projekt Red nie podało jeszcze wymagań sprzętowych na PC. Wiemy jedynie, że podczas prezentacji na E3 2019 grę uruchomiono na komputerze wyposażonym w kartę graficzną Titan RTX, procesor i7-8700K i 32 GB pamięci RAM.

Wysoka cena wspomnianych podzespołów to jednak nie powód do paniki. W trakcie pokazu gra musiała przecież działać bez zarzutu, więc pozwolono sobie zapewne na nieco „zapasu” sprzętowego. Poza tym, deweloperzy na pewno pracują jeszcze nad optymalizacją gry pod PC.

Na jakich platformach uruchomimy Cyberpunk 2077 w 4K?
Grę w wysokiej rozdzielczości zobaczą właściciele odpowiednio mocnych komputerów, a także Xbox One X i PS4 Pro. Nie jest jednak jasne, czy w przypadku konsol mowa o natywnej rozdzielczości czy skalowanej z niższych wartości.

Ile GB na dysku zajmie Cyberpunk 2077?
Z karty produktu w PS Store wynika, że najnowsze dzieło studia CD Projekt Red na dysku twardym PS4 zajmie co najmniej 80 GB. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że prace nadal trwają, nie jest na razie jasne, czy przedstawione dane są ostateczne. Wielkość gry na pozostałych platformach nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami