Alternatywna historia Polski w grze Iron Harvest - premiera 1 września 2020 roku

RTS z maszynami kroczącymi w realiach 1920 roku.

Studio King Art Games ujawniło datę premiery Iron Harvest - strategii osadzonej w wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum „1920+”, w którym historia potoczyła się nieco inaczej. Gra zadebiutuje 1 września 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Produkcja ukaże się więc nieco później niż planowano. Twórcy tłumaczą, że zdecydowali się na przesunięcie terminu wydania, by stworzyć „jak najlepszy” tytuł bez konieczności wycinania treści lub pracowania po godzinach.

Opublikowano też zwiastun, który składa się ze stylizowanych na archiwalne nagrania scen przeplatanych autentycznymi materiałami (pojawia się nawet Józef Piłsudzki). Film przedstawia alternatywną historię Polski - kraj rozwinął się na tyle, że skonstruował maszyny kroczące.

Warto zaznaczyć, że nadwiślańskie państwo - znane teraz jako Republika Polanii - będzie jedną z dostępnych w grze frakcji. W trakcie zabawy gracze otrzymają możliwość pokierowania także armiami Imperium Saksonii i Rusviet. Na wszystkie przypadnie łącznie 40 jednostek.

Dla każdego z wymienionych ugrupowań twórcy przygotują odrębne kampanie fabularne, które zaoferują w sumie ponad 20 zróżnicowanych misji. Pojawi się również opcja rozegrania poszczególnych zadań w trybie współpracy.

iron_harvest_debiut
Maszyny kroczące odegrają istotną rolę

Powstające Iron Harvest czerpie inspirację z popularnego Company of Heroes. Na cyklu od studia Relic Entertainment wzorowano system korzystania z osłon terenowych czy przejmowanie punktów z zasobami.

Źródło: King Art Games

Następnie: Dwie erotyczne gry anime wśród najbardziej dochodowych gier Steama w lipcu

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami