Wiedźmin 3 - Switch kontra PS4. Porównanie grafiki

Zestawienie identycznych scen.

W sieci pojawił się materiał, który porównuje oprawę graficzną Wiedźmina 3 w wersji na PlayStation 4 oraz nowej edycji na Nintendo Switch, która zadebiutuje 15 października.

Wideo pozwala przyjrzeć się identycznym scenom w obu wersjach, zestawionym obok siebie. Jest też porównanie pojedynczych klatek.

Ograniczenia sprzętowe konsoli Nintendo przekładają się oczywiście na wyraźny spadek jakości grafiki. Tekstury są mniej szczegółowe i nieco rozmazane - szczególnie w przypadku kamery oddalonej nieco od sceny.

Na PS4, dzięki realistyczniejszym cieniom, grafika nabiera większej głębi. Twórcy konwersji na Switcha pozbyli się też niektórych elementów otoczenia, np. krzaków. Prawdopodobnie dotyczy to jednak tylko przerywników filmowych.

w1
w2

Za edycję zmierzającą na sprzęt japońskiego producenta odpowiada Saber Interactive, czyli studio znane z odświeżonych wersji Halo i sieciowego World War Z.

Wiedźmin 3 ukaże się na Switchu w edycji kompletnej, a więc zawierającej nie tylko podstawową grę, ale i wszystkie dodatki, w tym rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Gra w trybie stacjonarnym zadziała w 720p, a przenośnym w 540p.

Następnie: Producentowi Apex Legends puściły nerwy. Obraził i zwyzywał graczy

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami