Twórcy Marvel's Avengers zmienili twarze postaci - porównanie

Udoskonalona Czarna Wdowa.

Po opublikowaniu pierwszego zwiastuna Marvel's Avengers na E3, fani mocno krytykowali twarze postaci, zwłaszcza Czarnej Wdowy. Materiał z gameplayem wskazuje, że twórcy dokonali jednak modyfikacji.

Nasi koledzy z portugalskiej redakcji Eurogamera przygotowali porównanie tych samych scen z obu wspomnianych nagrań. Zauważyć można, że Kapitan Ameryka wygląda nieco inaczej - młodziej i mniej prostokątnie.

avengers_porownanie
Porównanie - źródło: Eurogamer.pt

Największe zmiany wprowadzono jednak do twarzy Czarnej Wdowy. Wizerunek cyfrowej Nataszy wygładzono, dzięki czemu bardziej przypomina swoją filmową odpowiedniczkę, w którą wciela się Scarlett Johansson.

To jednak nie wszystko, ponieważ deweloperzy udoskonalili nieznacznie stroje herosów. Twórcy zmodyfikowali na przykład reaktor łukowy, który zlokalizowany jest na piersi kombinezonu Iron-Mana.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Autorzy gry ze studia Crystal Dynamics jakiś czas temu twierdzili, że nie zamierzają zmienić wyglądu postaci. Zapewniali jednak, że finalna wersja produkcji zaoferuje lepszą grafikę, z bardziej szczegółowymi i dopracowanymi modelami bohaterów.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób.

Następnie: Patent Sony może ujawniać wygląd PlayStation 5

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami