Marvel's Avengers - obszerny gameplay. Thor, Iron Man i inni superbohaterowie

Blisko 20 minut rozgrywki.

Square Enix opublikowało materiał prezentujący niespełna 20 minut rozgrywki z powstającego Marvel's Avengers - produkcji z superbohaterami w rolach głównych. Film przedstawia sekwencję, którą mogli ujrzeć dziennikarze na targach E3.

Misja jest jednym z początkowych etapów gry. Herosi świętują otworzenie swojej nowej siedziby na Zachodnim Wybrzeżu, kiedy nagle zostają zaatakowani przez tajemniczą grupę, na czele której stoi Taskmaster.

W nagraniu produkcja w określonych momentach przełącza się pomiędzy poszczególnymi członkami Avengers. Najpierw gracz kieruje Thorem, by później wcielić się w Iron Mana, a następnie Hulka, Kapitana Amerykę i Czarną Wdowę.

Każdy bohater oferuje odmienną rozgrywkę. Przykładowo bóg piorunów skupia się na walce z użyciem swojego młota, którym może rzucać we wrogów, zaś Iron Man szybuje w powietrzu i strzela do przeciwników pociskami.

avengers_wdowa
Rozgrywka Czarną Wdową przypomina strzelankę

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Zaprezentowana sekwencja jest dosyć liniowa, choć twórcy zapewniali wcześniej, że kolejne zadania mają bardziej otwartą strukturę. W filmie zauważyć też można, że za walkę gracz nagradzany jest punktami doświadczenia, zwiększającymi poziom profilu.

Gra przygotowywana przez Crystal Dynamics zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób. Te ostatnie rozbudują główną opowieść.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Następnie: Cyberpunk 2077 - gangsterzy, auto i miejski krajobraz na nowych screenach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami