Marvel's Avengers - obszerny gameplay. Thor, Iron Man i inni superbohaterowie

Blisko 20 minut rozgrywki.

Square Enix opublikowało materiał prezentujący niespełna 20 minut rozgrywki z powstającego Marvel's Avengers - produkcji z superbohaterami w rolach głównych. Film przedstawia sekwencję, którą mogli ujrzeć dziennikarze na targach E3.

Misja jest jednym z początkowych etapów gry. Herosi świętują otworzenie swojej nowej siedziby na Zachodnim Wybrzeżu, kiedy nagle zostają zaatakowani przez tajemniczą grupę, na czele której stoi Taskmaster.

W nagraniu produkcja w określonych momentach przełącza się pomiędzy poszczególnymi członkami Avengers. Najpierw gracz kieruje Thorem, by później wcielić się w Iron Mana, a następnie Hulka, Kapitana Amerykę i Czarną Wdowę.

Każdy bohater oferuje odmienną rozgrywkę. Przykładowo bóg piorunów skupia się na walce z użyciem swojego młota, którym może rzucać we wrogów, zaś Iron Man szybuje w powietrzu i strzela do przeciwników pociskami.

avengers_wdowa
Rozgrywka Czarną Wdową przypomina strzelankę

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Zaprezentowana sekwencja jest dosyć liniowa, choć twórcy zapewniali wcześniej, że kolejne zadania mają bardziej otwartą strukturę. W filmie zauważyć też można, że za walkę gracz nagradzany jest punktami doświadczenia, zwiększającymi poziom profilu.

Gra przygotowywana przez Crystal Dynamics zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób. Te ostatnie rozbudują główną opowieść.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Następnie: Cyberpunk 2077 - gangsterzy, auto i miejski krajobraz na nowych screenach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

PromocjeGry na PS4 za 21 zł i inne promocje w PS Store

Seria Assassin's Creed, Far Cry i wiele więcej.

GTA: San Andreas za darmo na PC

Z okazji startu aplikacji Rockstar Launcher.

Sony przejęło prawa do gry wydanej przez Microsoft

Sunset Overdrive w rękach producenta PlayStation.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami