Cyberpunk 2077 - gangsterzy, auto i miejski krajobraz na nowych screenach

Gra trafi na Google Stadia.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red w związku z rozpoczynającymi się dzisiaj targami Gamescom opublikowali zestaw nowych obrazków z powstającego Cyberpunk 2077.

Screenshoty przedstawiają między innymi Placide'a, wysoko postawionego członka gangu Voodoo Boys. Postać kierowana przez gracza spotka się z przestępcą, by zdobyć cenny czip, nim jednak mężczyzna przekaże towar, poprosi o pomoc w wyeliminowaniu rywali.

cyber05
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
cyber02
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
cyber06
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
cyber07
Cyberpunk 2077 - nowe screeny

Natomiast inne grafiki prezentują miejskie krajobrazy futurystycznego Night City, w którym osadzono akcję produkcji. Do tego ilustracja jednego z samochodów dostępnych w grze oraz obrazek ukazujący gangstera ze strzelbą.

To jednak nie wszystko, ponieważ poinformowano, że Cyberpunk 2077 pojawi się na Google Stadia. Nie jest jednak jasne, czy produkcja trafi do oferty w dniu premiery na pozostałych platformach sprzętowych - wiadomo, że w usłudze streamingowej ukaże się „wkrótce”.

cyber01
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
cyber03
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
cyber04
Cyberpunk 2077 - nowe screeny

Jednocześnie opublikowano materiał, w którym deweloperzy ze studia CD Projekt Red opowiadają o kulisach współpracy z internetowym koncernem oraz przybliżają podstawowe założenia projektu.

Gra powstaje w oparciu o „papierowe” RPG Mike'a Pondsmitha. Autor stworzył ponure, choć jednocześnie całkiem barwne i kontrastowe uniwersum. Główny bohater tytułu to najemnik, który chce zrobić karierę w przestępczym światku.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Facebook

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Następnie: Sony zamierza tworzyć gry nie tylko na PlayStation, ale i PC?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami